آشنایی با نحوه پذیرش بدون آزمون در دانشگاه سوره

1398/02/16   11:37:00

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره نحوه پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه سوره را تشریح کرد.

 آشنایی با نحوه پذیرش بدون آزمون در دانشگاه سوره

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، عبدالکریم عطارزاده معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره در ارتباط با نحوه پذیرش بدون آزمون دانشجو در این دانشگاه با بیان اینکه چند سالی است با هدف حذف تدریجی کنکور، پذیرش بدون آزمون در برخی دانشگاه ها ازجمله دانشگاه سوره انجام می شود گفت: سازمان سنجش فرصتی را از 20 اسفند 97 تا پایان شهریور 98 در نظر گرفته که داوطلبین بر اساس اولویت های خود رشته و دانشگاه مدنظر را انتخاب کنند.
   
   
وی افزود: داوطلبینی که مایل به تحصیل در رشته های بدون آزمون مقطع کارشناسی (پیوسته) دانشگاه سوره هستند می توانند با مراجعه به صفحه «سامانه پذيرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي آزمون سراسري مهر ماه سال ۱۳۹۸» در سایت سازمان سنجش ثبت نام کنند. اسامی، مدارک و سوابق تحصیلی این افراد پس از جمع بندی، توسط سازمان سنجش به دانشگاه سوره اعلام و پس از بررسی و بر اساس ظرفیت رشته ها داوطلبین پذیرفته می شوند. 
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره با تاکید بر اینکه پذیرش بدون آزمون در دانشگاه سوره مختص تحصیل در مقطع کارشناسی است و علاقه مندان برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باید در کنکور سراسری شرکت کنند افزود: به غیر از رشته های سینما، گرافیک و نقاشی که صرفا پذیرش با کنکور سراسری است، دانشگاه سوره در رشته های معماری داخلی، مهندسی شهرسازی، مهندسی معماری، روابط عمومی، روزنامه نگاری، مديريت فرهنگی هنری، ادبيات نمايشی، طراحي صحنه، كتابت و نگارگری، نمايش عروسكی و هنر اسلامی بدون آزمون برای مهر 1398 دانشجو می پذیرد.
   
   
* برای مشاهده اطلاعیه مراحل ثبت نام بدون آزمون اینجا کلیک کنید.
* برای ورود به صفحه «سامانه پذيرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي آزمون سراسري مهر ماه سال ۱۳۹۸» در سایت سازمان سنجش اینجا کلیک کنید.
* برای مشاهده دفترچه راهنماي ثبت نام و انتخاب رشته اینجا کلیک کنید.
انتهای پیام/

   


پذیرش بدون آزمون در دانشگاه سوره