منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، با حضور دکتر رامتین شهبازی و برخی چهره‌های شاخص سینمای مستند، دوره مجازی آموزش سینمای مستند را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره به نقل از مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، این مرکز در راستای توسعه عدالت آموزشی، توجه به آموزش در استان‌ها و کشف استعدادهای تازه، دوره مجازی آموزش سینمای مستند را به زودی برای دانشجویان و علاقه‌مندان این حوزه برگزار می‌کند.

کمیته طراحی دروس و آموزش‌ها شامل دکتر دکتر رامتین شهبازی، احمد ضابطی جهرمی، مهرداد اسکویی و حامد شکیبانیا به زودی درس‌ها، شیوه آموزش و ترم‌ها را ارائه کرده و با نهایی شدن شیوه نامه، نحوه آموزش و شرایط ثبت نام و ... اعلام می‌شود.

در جلسه مشترک کمیته طراحی دروس و محمد حمیدی مقدم مدیر عامل مرکز گسترش و سیدمجید رحیمی مدیر پژوهش و امور استان‌های مرکز که دوشنبه 8 آبان ماه در مرکز گسترش برگزار شد، حاضران نکات مورد نظر و پیشنهادهایشان درباره نحوه تدریس، دروس و ویژگی‌های این دوره را اعلام کرده و مقرر شد با برنامه‌ریزی‌های بعدی، تا بهمن ماه 1402، شیوه‌نامه این دوره تهیه و درباره آن اطلاع رسانی شود.

این دوره زیر نظر واحد پژوهش مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی برگزار می‌شود. بخشی از دوره به صورت آنلاین و بخشی دیگر حضوری است.

 

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهدوره مجازی آموزش سینمای مستند برگزار می‌شود

نظر خود را بنویسید