منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

بیست و هشتمین کرسی ترویجی با عنوان «شبکه‌های اجتماعی بومی و تبلیغ دین: ظرفیت‌ها و راهبردها» برگزار می‌شود.

 به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه سوره به نقل از معاونت پژوهشی بیست و هشتمین کرسی ترویجی با عنوان «شبکه‌های اجتماعی بومی و تبلیغ دین: ظرفیت‌ها و راهبردها»، به همت دانشکده فرهنگ و ارتباطات و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و همکاری دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می‌شود.

در این نشست دکتر یوسف خجیر استادیار دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره به‌عنوان ارائه‌دهنده، دکتر امیدعلی مسعودی دانشیار دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره به‌عنوان دبیر جلسه و دکتر محمدصادق نصراللهی دانشیار دانشکده فرهنگ و ارتباطات و معارف اسلامی دانشگاه امام صادق (ع)، به‌عنوان ناقد حضور خواهند داشت.

گفتنی است کرسی شبکه‌های اجتماعی بومی و تبلیغ دین روز شنبه 4 آذرماه 1402 ساعت 10:00 تا 12:00، به شکل حضوری و مجازی در سالن کنفرانس طبقه سوم دانشگاه سوره اجرا شده و حضور برای استادان و دانشجویان با رعایت قوانین دانشگاهی رایگان و آزاد است. همچنین به افراد شرکت‌کننده در جلسات کرسی‌های ترویجی گواهی حضور نیز اعطا می‌شود. 

هدف از برگزاری «کرسی‌های ترویجی»، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای توسعه و ترویج فرهنگ تولید علم، نوآوری، نظریه‌پردازی، نقد و نظر در حوزه علوم انسانی، هنر و معماری، بسط و گسترش فرهنگ آزاداندیشی، نقد و مناظرات علمی، ایجاد امکان ارائه نظریات، نقدها و مناظره‌ها (برای آن دسته از صاحبان اندیشه که اندیشه‌هایشان مستلزم تکمیل، توسعه یا بازآفرینی است)، گسترش فضای عقلانیت و نهادینه‌سازی فرهنگ تضارب آراء، است.

 

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهکرسی ترویجی «شبکه‌های اجتماعی بومی و تبلیغ دین: ظرفیت‌ها و راهبردها» برگزار می‌شود

نظر خود را بنویسید