کد خبر : 234554
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1396 10:9
تعداد بازدید : 355

آغاز بخش اصلی جشنواره سوره

شنبه پنجم اسفند ماه نهمین جشنواره دانشجویی تئاتر دانشگاه سوره به روز سوم خود رسید.
شنبه پنجم اسفند ماه نهمین جشنواره دانشجویی تئاتر دانشگاه سوره به روز سوم خود رسید. در سومین روز جشنواره تئاتر دانشگاه سوره شاهد ۳ نمایش در بخش صحنه ای بودیم.
ابتدا در ساعت ۱۲:۳۰ نمایش “هنوز از شب” به نویسندگی و کارگردانی نغمه رهگذر در سالن رادی دانشگاه سوره به روی صحنه رفت. در این نمایش دینا هاشمی، پرنیا رستگار، فرناز اثنی عشری، علیرضا مظفری و صنم شاهی هنرنمایی می کردند. این نمایش داستان سه خواهر را بیان میکرد که مادر خود را به قتل رسانده بودند.
سپس نمایش “خاطرات یک دیکتاتور به روایت خودش” به نویسندگی و کارگردانی محمد حسین اثنی عشری ساعت ۱۶:۳۰ در سالن کوچک تالار مولوی اجرا شد. در این نمایش علیرضا دست افکن و مهسا انجدانی حضور داشتند. این نمایش داستان به قدرت رسیدن و سقوط یک دیکتاتور به نام شاه اوبو را در لهستان بیان می کند.
آخرین اجرای روز سوم اختصاص داشت به نمایش “گرونیکا” به نویسندگی و کارگردانی عرفان عشوریون که ساعت ۱۹ در سالن رادی دانشگاه سوره اجرا شد. در این رعنا حسین دخت ایفای نقش میکرد و سوده کریمی و فرهنگ اسکندری حرکات فرم را انجام می دادند. این نمایش به.نوعی نقاشی گرونیکا اثر پیکاسو را به صورت نمایش به روی صحنه آورده بود داستان یک زن اسیر در جنگ جهانی دوم را بیان می کرد.
یکشنبه ششم اسفند در چهارمین روز از جشنواره نمایش های “حرف شور خانه” از امیر محمد ابراهیمی، “نمیدونم فردا چی میشه” از آرزو خرم نیا، “مرزداران” از حسین ملکی و وحید رهجو و “…(سه نقطه)” از رامتین رشوند اجرا خواهند شد.
نهمین جشنواره دانشجویی تئاتر دانشگاه سوره از ۲ تا ۱۰ اسفند به دبیری رضا مرشد برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :