کد خبر : 258644
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1398 9:15
تعداد بازدید : 746

جلسه توجیهی-آموزشی همکاران دانشگاه سوره برگزار شد

جلسه توجیهی-آموزشی همکاران دانشگاه سوره جهت ثبت نام از دانشجویان ورودی سال تحصیلی جدید در سالن سینمای شهید فهیمی دانشگاه سوره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، جلسه توجیهی-آموزشی همکاران دانشگاه سوره جهت ثبت نام از دانشجویان ورودی سال تحصیلی جدید که به دو طریق (با آزمون و بدون آزمون) در دانشگاه سوره پذیرفته می شوند با حضور معاون پژوهشی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، برخی اساتید، کارشناسان و مدیران برخی گروه های دانشکده هنر در سالن سینمای شهید فهیمی دانشگاه سوره برگزار شد.
عبدالکریم عطارزاده معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره در این جلسه با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید بیش از 600 نفر صرفا از طریق بررسی سوابق تحصیلی وارد دانشگاه سوره می شوند گفت: در سال تحصیلی جدید در 11 رشته در سه دانشکده هنر، معماری و شهرسازی و فرهنگ و ارتباطات پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی و در 3 رشته دیگر در دانشکده هنر، پذیرش از طریق آزمون سراسری صورت می گیرد.
وی با اشاره به اینکه از همکاران می خواهیم با هم افزایی، هر گونه ابهام در ثبت نام را از دانشجویان برطرف کنند افزود: با توجه به تغییراتی که در شیوه پذیرش دانشجو رخ داده، دانشگاه سوره به شیوه های مختلف (فضای مجازی، سایت دانشگاه، تلفنی و در نهایت مراجعه حضوری) آماده پاسخگویی به تمام داوطلبین است.
   
   
انتهای پیام/
   
   
   


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :