کد خبر : 265338
تاریخ انتشار : 29 دی 1398 0:23
تعداد بازدید : 1948

۰ کنگره شعر «پرواز تا خورشید» برگزار می شود

دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره کنگره شعر «پرواز تا خورشید» را با هدف اعتلای فرهنگ شهادت، تقویت جبهه مقاومت و پاسداشت شهید سلیمانی و همرزمانش و گرامیداشت شهادت مسافران پرواز هواپیمایی اوکراین برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره و به نقل از خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره کنگره شعر «پرواز تا خورشید» را با هدف اعتلای فرهنگ شهادت، تقویت جبهه مقاومت و پاسداشت شهید سلیمانی و همرزمانش و گرامیداشت شهادت مسافران پرواز هواپیمایی اوکراین برگزار می کند.

موضوعات کنگره نگاهی نو به مفاهیم پیروزی، آزادی، آزادگی و شهادت، نقش سردار سلیمانی در درخشش قدرت منطقه ای جمهوری اسلامی، تجلیل و گرامیداشت یاد و نام شهیدان و دلجویی از بازماندگانِ مسافرانِ هواپیمای اوکراین و حفظ ارزش های انقلاب در کنار وحدت و وفاق ملّی است و هیچ محدودیتی در قالب اشعار ارسالی وجود ندارد.

براساس این گزارش، شرکت‎کنندگان می توانند حداکثر ۳ اثر به دبیرخانه ارسال کنند، آثار برگزیده بصورت کتاب منتشر خواهد شد و متقاضیان می توانند برای ارسال آثار وارد سایت https://sardar.soore.ac.ir بخش ویژه فراخوان شوند و اشعار خود را پس از ثبت نام، در قالب فایل word یا در قسمت متن شعر ارسال کنند. در صورت بروز هر گونه مشکل در ارسال آثار در سایت نیز می توانند آن را به نشانی parvaztakhorshid@soore.ac.ir ارسال کنند.

به تمام پذیرفته شدگان گواهی شرکت اعطاء می شود و به نفرات منتخب علاوه بر لوح تقدیر مبلغ ۱۰ میلیون ریال به برگزیده اوّل،۸ میلیون ریال به برگزیده دوم، ۷ میلیون ریال به برگزیده سوم و به ۵ نفر مبلغ ۳ میلیون ریال همراه با لوح تقدیر بعنوان «شایستگان تقدیر» اهداء می گردد.

لازم به ذکر است؛ آخرین مهلت ارسال اشعار ۱۵ بهمن، زمان داوری و اعلام اشعار برگزیده ۲۰ بهمن و اختتامیه و اهدای جوایز چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه امسال خواهد بود؛ این در حالی است که پذیرفته شدگان آثار خود را به نشانی تهران، میدان فردوسی، انتهای کوچه شاهرود، دانشکده فرهنگ و ارتباطات سوره ارسال کنند؛ همچنین تلفن : ۸۸۹۱۸۷۴۵ و نشانی اینترنتی : ParvaztaKhorshid@soore.ac.ir پاسخگو است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :