کد خبر : 266429
تاریخ انتشار : 5 اسفند 1398 6:33
تعداد بازدید : 1818

امضای تفاهمنامه همکاری میان لابراتوار پیشگامان سینمای آریا و دانشگاه سوره

لابراتوار پیشگامان سینمای آریا و دانشگاه سوره در راستای ارتقای دانش تخصصی مبتنی بر فن آوری های نوین سینما تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، پروژه لابراتوار پیشگامان سینمای آریا و دانشگاه سوره در راستای توانمندسازی دانشجویان سینما در کشور و با هدف انتقال تجربیات و ارتقای دانش تخصصی مبتنی بر فن آوری های نوین سینما و در راستای برگزاری نخستین مجموعه کارگاه های «آموزش های عملی دانستنی های سینمای دیجیتال» تفاهمنامه همکاری امضا کردند. 
برگزاری رویدادهای علمی و آموزشی مشترک با هدف ارتقای دانش مهارتی، فنی و تخصصی متناسب با نیازها و اولویت ‏های پیش بینی شده برای دانشجویان و مشارکت و همکاری در تأمین فضا، تجهیزات و امکانات آموزشی در حوزه های فنی و تخصصی سینما برای پروژه های دانشجویی از مفاد این تفاهمنامه است.  
در همین راستا لابراتوار پیشگامان سینمای آریا با همکاری مراکز آموزشی و دانشگاه های سینمایی کشور قصد دارد پیش از شروع سال جدید نخستین فصل از مجموعه کارگاه های «آموزش های عملی دانستنی های سینمای دیجیتال» را با عنوان «اصلاح رنگ» برگزار کند. 
این کارگاه با تدریس هوتن حق شناس سرپرست بخش تصحیح رنگ لابراتوار پیشگامان سینمای آریا که سابقه تصحیح رنگ فیلم هایی از جمله «خورشید»، «تنگه ابوقریب»، «قصر شیرین»، «بدون تاریخ بدون امضا»، «متری شیش و نیم»، «سرخپوست» و....در کارنامه کاری خود دارد، برگزار می شود. 
درک و شناخت تئوری های رنگ، بررسی فضاهای رنگی، بررسی مراحل تولید و پس تولید و بررسی نقش تصحیح رنگ در سینمای امروز از مباحثی است که قرار است در این کارگاه به آن پرداخته شود.
با توجه به تعطیلی برنامه های فرهنگی و آموزشی در شهر تهران و به منظور اهمیت سلامت هنرجویان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا زمان برگزاری کارگاه «اصلاح رنگ» متعاقبأ اعلام می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :