3213رکورد در مدت زمان 0.124ثانیه
عبارت مورد جستجو :
به همت بسیج کارکنان دانشگاه سوره، مراسم بزرگداشتی به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد.
یک تحلیلگر رسانه گفت: ترامپ با انتخاب توئیتر به عنوان بستری برای رساندن پیام های خود به مردم و حوزه بین الملل، نوعی دیپلماسی توئیتری را رقم زد.
راضیه قلیان دانشجوی کارشناسی ارشد ارتباط تصویری دانشکده هنر دانشگاه سوره در بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران توانست نفر برگزیده بخش پوستر را به خود اختصاص دهد.
چهارمین جلسه از شورای پژوهش دانشگاه سوره در دوره ی جدید برگزار و آیین نامه پژوهانه دانشگاه سوره تصویب شد.
دوباره برگشت جلوی در خانه سر و صورت من را بوسید و گفت: مادر دیدار بعدیمون آخرت؛ دیگه همدیگرو نمی بینیم حلال کن...
مراسم رونمایی از نسخه برخط(آنلاین) دانشنامه های مرکز دایرةالمعارف بزرگ اسلامی(مرکز پژوهشهای ایرانی و اسلامی) برگزار می شود.
محمدحسین ساعی رییس دانشگاه سوره در اولین روز سال تحصیلی 1400-1399 خطاب به استادان، دانشجویان و کادر آموزشی و اداری دانشگاه پیام صادر کرد.
امروزه مسئولیت اجتماعی در حالی کلیدواژه اصلی انتشار محتوا به شمار می رود که برخی از کاربران فضای مجازی و شهروندخبرنگاران با بازنشر محتوای جعلی رسانه های معاند و صاحبان قدرت، ناامیدی را در سطوح مختلف جامعه تزریق می کنند.
استاد ارتباطات و روزنامه نگاری، گفت: مسئله ای که امروز آن را فراموش کرده ایم این است که وسایل ارتباطی نوینی که در اختیار انسان قرار گرفته یک ابزار هستند نه اسباب انتقام جویی.
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی موسسه کتاب و ادبیات ایران را به عنوان مسئول برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران تعیین کرد.
  • تعداد رکوردها : 3213