کد خبر : 92192
تاریخ انتشار : 28 تیر 1389 10:58
تعداد بازدید : 1891

سومين جشنواره بين المللي در انتظار صبحاين مراسم که با تلاوتي چند از كلام الله مجيد توسط «آقاي پورزگري» قاري بين المللي قرآن كريم و اجراي دو سرود از سوی "گروه تواشيح ذكر" آغاز شد.سپس «مهندس نويد» مديرکل شورای عالی وزارت آموزش و پرورش ، طی سخنانی گفت: در دنيا نظریه های مختلفي براي ادامه زندگي بشر و آينده وجود دارد .

وی گفت: تئوريهاي سوسياليستي ، ليبراليستی و جنگ تمدن ها از مهمترین این نظریه ها به شمار می رود که امروز همه آنها شكست خورده اند.

مديرکل شورای عالی وزارت آموزش و پرورش در ادامه با بیان این مطلب که كامل ترين تصوير آينده بشري را تشيع با طرح مساله ظهور منجي و مهدويت به نمايش گذاشته است، افزود: حتما شنيده ايد كه امام زمان (عج) در كنار خانه خدا ظهور مي کنند و صداي ايشان را تمام دنيا مي شنوند ؛اين موضوع وقتي 1400 سال پيش مطرح مي شد كمي غير قابل باور به نظر مي رسيد ،اما امروز با پيشرفت تكنولوژي به صحت احاديث و گفته هاي اهل بیت (ع) پی می بریم.

وی سپس با تجليل از شركت كنندگان، اين جشنواره را مفيد خواند و اظهار اميدواري کرد فعالیت های بهتری در این راستا انجام پذیرد.

در این مراسم همچنین نمايشي برای حاضران اجرا شد و پس از صحبت های کوتاه مدير موسسه آموزش عالي سوره نمايشگاه اثار برتر جشنواره افتتاح شد.

گفتنی است فراخوان سومین جشنواره در انتظار صبح از سوی «گروه دانشجويي صبح روشن امور شاهد و ايثارگر مؤسسه آموزش عالي سوره» و با همکاری نهادهای فرهنگی و هنری ـ از جمله خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ با محوريت امام موعود (عج) و در رشته‏هاي طراحي پوستر، طراحي لوگو تايپ، نقاشي، نمايشنامه‏نويسي كوتاه و معرق در دو سطح داخلی و بين‏المللی از اسفندماه سال گذشته اعلام شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :