3058رکورد در مدت زمان 8.580ثانیه
عبارت مورد جستجو :
معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره طی اطلاعیه مهمی، تصمیمات جدیدی را درخصوص برگزاری جلسات دفاعیه پایان نامه اعلام کرد.
دکتر علی آهون منش دبیرکل اتحادیه دانشگاه ها و موسسه های غیرانتفاعی کشور، طی ارسال نامه ای به دانشگاه ها و موسسه های غیرانتفاعی، خواستار ادامه ترم جاری با برگزاری کلاس های مجازی شد.
شروع کلاس های مجازی 17 فروردین 1399 20:0
شروع کلاس ها ترم دوم ۹۹-۹۸ بصورت مجازی از تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
دکتر محمدمهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه «امور اداری و آموزشی دانشگاه در دوره فاصله گذاری اجتماعی» و همچنین برگزاری کلاس های مجازی این دانشگاه را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها و واحدهای ویژه ابلاغ کرد.
معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره، به منظور پاسخگویی به پرسش دانشجویان درباره حذف ترم جاری، اطلاعیه ای را صادر کرد.
امیدعلی مسعودی گفت: امروز بیشتر روزنامه های ما داری وب سایت هستند و تولیداتشان به راحتی در فضای اینترنت در دسترس است به علاوه اتفاقی چون تعطیلی موقت چاپ کاغذی روزنامه ها، جزو ضرورت ها است و مگر می شود کار دیگری کرد.
معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره به منظور برگزاری کلاس های مجازی دانشگاه برای دروس نظری اطلاعیه ای صادر کرد.
معاونت دانجویی و فرهنگی دانشگاه سوره، با انتشار اطلاعیه ای مبنی بر فعالیت هایی در جهت مبارزه با ویروس کرونا، از دانشجویان، همکاران، استادان مدعو و اعضای هیأت علمی دعوت به عمل آورده است.
معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره طی اطلاعیه مهمی تصمیمات اخذ شده در خصوص تشکیل کلاسهای جبرانی دانشگاه بابت تعطیلی هفته های پایانی سال گذشته را اعلام کرد
  • تعداد رکوردها : 3058