3213رکورد در مدت زمان 0.078ثانیه
عبارت مورد جستجو :
دفتر مشاوره و خدمات روانشناسی دانشگاه سوره، طی اطلاعیه ای به دانشجویان و همکاران دانشگاه، از برگزاری کارگاه آموزشی آنلاین در روز دوشنبه 27 مردادماه خبر داد.
نمایش «رویای یک نویسنده» به کارگردانی میثم ترکمند از امروزاجرایش را در تماشاخانه دیوار چهارم آغاز می کند.
جشنواره داستان های کوچک عاشورایی «ده» توسط کانون بانوی فرهنگ با همکاری سایت کاف (کوچک نویسان ایران) برگزار می شود. مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا روز عاشورای امسال تعیین شده است.
کتابخانه عمومی حضرت ولی عصر(عج)؛ اولین کتابخانه عمومی در متروهای جهان، امروز چهارشنبه (۲۲ مرداد ماه) با حضور مسئولین افتتاح می شود.
به همت دانشکده هنر دانشگاه سوره، سلسله نشست های کارگاه های آموزشی و درس گفتارهایی درباره گرافیک متحرک، با حضور استادان برجسته و اعضای سرشناس انجمن طراحان گرافیک متحرک تهران برگزار می شود.
کتاب (قصه کربلا) نوشته مهدی قزلی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر و راهی بازار نشر شد.
کتاب عناصر روزنامه نگاری یکی از مهم ترین کتاب های کلاسیک روز نامه نگاری است که امروزه باید آن را بخوانیم تا دریابیم روزنامه نگاران درباره کارشان چطور فکر می کنند.
امام کاظم (علیه السلام) به عنوان امام و راهنمای واقعی مردم، به ارشاد و هدایت آنها می پرداخت و معارف اصیل و زلال اسلام را به مشتاقان معرفی می کرد.
فیلم کوتاه زرد خالدار به کارگردانی باران سرمد، نویسندگی محمدرضا میقانی و با بازی شادی کرم رودی دانش آموختگان دانشگاه سوره به جشنواره فیلم لوکارنو ۲٠۲٠ راه یافت.
مهلت درخواست عضویت در انجمن صنفی کارگری داستان نویسان تا هفتم شهریورماه تمدید شد
  • تعداد رکوردها : 3213