3052رکورد در مدت زمان 0.156ثانیه
عبارت مورد جستجو :
همزمان با فرا رسیدن چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ویژه برنامه ای هنری از روز شانزدهم تا بیست و سوم بهمن ماه به میزبانی دانشگاه سوره برگزار خواهد شد.
جلسه توجیهی ترم آینده با حضور جناب آقای دکتر ساعی ریاست محترم دانشگاه سوره و دکتر اصانلو ریاست محترم دانشکده به همراه مدیران گروه در سالن اجتماعات دانشکده معماری و شهرسازی
مسابقه استارت آپی ذوق با شعار «بزرگ فکر کن، کوچک شروع کن»، با امکان شرکت برای عموم، کار خود را آغاز کرد.
از طرف محمدحسین ساعی رییس دانشگاه سوره، سعید ابوالحسنی به عنوان "سرپرست مرکز رشد، کارآفرینی و ارتباط با جامعه" و همچنین طی حکمی به عنوان "مشاور رییس دانشگاه در امور دانشجویان غیر ایرانی" منصوب شد.
در نشست مشترک بین مسئولین دانشگاه سوره با مسئولین حوزه هنری مسائل مهم فی مابین مورد بحث، گفتگو و توافق قرار گرفت
رییس دانشگاه سوره گفت: دانشگاه سوره نیاز دارد که تعداد اعضای هیات علمی خود را به حداقل ۶۰ نفر برساند اما با توجه به مشکلات موجود، جذب هیات علمی تاکنون کمتر از این تعداد بوده است البته با اقدامات در دست انجام، به تدریج تا دو سال آینده تعداد اعضای هیات علمی این دانشگاه دو برابر خواهد شد.
پنجمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس تمدید شد.
مهلت ثبت نام مسابقه نمایشنامه نویسی تا شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ تمدید شد.
رییس دانشگاه سوره گفت: این دانشگاه در راستای کاربردی سازی پایان نامه های دانشجویی در نظر دارد با همکاری سایر نهادها، ساختاری ایجاد کند که پژوهش های هنری علاوه بر کاربردی شدن، زمینه ساز ایجاد شغل شوند.
دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره کنگره شعر «پرواز تا خورشید» را با هدف اعتلای فرهنگ شهادت، تقویت جبهه مقاومت و پاسداشت شهید سلیمانی و همرزمانش و گرامیداشت شهادت مسافران پرواز هواپیمایی اوکراین برگزار می کند.
  • تعداد رکوردها : 3052