3052رکورد در مدت زمان 7.394ثانیه
عبارت مورد جستجو :
امیدعلی مسعودی گفت: امروز بیشتر روزنامه های ما داری وب سایت هستند و تولیداتشان به راحتی در فضای اینترنت در دسترس است به علاوه اتفاقی چون تعطیلی موقت چاپ کاغذی روزنامه ها، جزو ضرورت ها است و مگر می شود کار دیگری کرد.
معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره به منظور برگزاری کلاس های مجازی دانشگاه برای دروس نظری اطلاعیه ای صادر کرد.
معاونت دانجویی و فرهنگی دانشگاه سوره، با انتشار اطلاعیه ای مبنی بر فعالیت هایی در جهت مبارزه با ویروس کرونا، از دانشجویان، همکاران، استادان مدعو و اعضای هیأت علمی دعوت به عمل آورده است.
معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره طی اطلاعیه مهمی تصمیمات اخذ شده در خصوص تشکیل کلاسهای جبرانی دانشگاه بابت تعطیلی هفته های پایانی سال گذشته را اعلام کرد
همکاران هیأت علمی، روسای دانشکده ها و مدیران گروه های آموزشی به نمایندگی از طرف حدود ۵٠٠ نفر استادان مدعو دانشگاه، از دکتر محمدحسین ساعی رییس دانشگاه، طی نامه ای تقدیر و تشکر کردند.
به اعتقاد دکتر امیدعلی مسعودی، رسانه های جریان اصلی باید ضمن پایش شایعات، اخبارجعلی و جریان سازی رسانه های بیگانه، به اطلاع رسانی دقیق و به موقع بپردازند و محتواهای امیدآفرین و همچنین بر مبنای آموزش های لازم در مواجهه با ویروس کرونا تولید کنند.
دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره از دانشجویان جهت شرکت در «پویش معرفی کتاب در تعطیلات کرونا_نوروزی» دعوت به عمل آورد.
دکتر عطارزاده معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره پرداخت به موقع حق التدریس را از اقدامات مهم دانشگاه در جهت قدردانی از زحمات اساتید مدعو دانست.
حق التدریس نیمسال اول تحصیلی 99-98 مدرسین مدعو دانشگاه سوره پرداخت شد.
  • تعداد رکوردها : 3052