3213رکورد در مدت زمان 0.187ثانیه
عبارت مورد جستجو :
خاطرات «روزی که در اتاق عمل گریستم» تلنگری است به ما که ایرانی ها چگونه از بحران هایی که در چند دهه گذشته داشته اند، عبور کردند. خواندن این اثر در روزهایی که کادر درمان در میدانی جدید در حال حماسه آفرینی است، خالی از لطف نیست.
ششمین نشست ایده پردازی «علم و جامعه» با عنوان «از آموزش عالی کلاسیک به آموزش عالی الکترونیکی» با هدف گفتگو درباره سنجش و ارزشیابی و چالش های یادگیری الکترونیکی، روز سه شنبه 4 شهریور ماه برگزار می گردد.
پنجمین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان برگزار می شود.
نخستین جلسه شورای فرهنگی دانشکده هنر دانشگاه سوره با حضور اعضای هیأت علمی و نماینده ی گروه های آموزشی دانشکده مورخه اول شهریورماه در محل نگارخانه آیه دانشگاه برگزار شد.
کتاب «صحنه گردان عاشورا» نوشته حجت الاسلام محمدهادی مصلحی همزمان با ایام ماه محرم، توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر و راهی بازار نشر شد.
متن کامل کتاب «روضه الشهدا» با تصحیح حسن ذوالفقاری از سوی انتشارات علمی و فرهنگی منتشر شد.
گاهی ناامید و گاهی امیدوارشان می کند، در روزهای تعطیلی به کمک شان می آید اما گاهی هم آفت جان شان است. حضور کتابفروشی ها در فضای مجازی، ویترینی که آن ها را از مرزها فراتر می برد، گاهی روزگارشان را سیاه می کند و گاهی سفید.
اولین سوگواره فیلم کوتاه با عنوان «سوگ در خانه» با مدیریت مجید مجیدی و داوری رضا میرکریمی، نرگس آبیار و مجیدی برگزار می شود.
پخش مجموعه نمایشی- رادیویی «سریر» با موضوع شیوه مداحی صحیح در ماه محرم در رادیو نمایش و رادیو جوان از روز شبنه اول شهریور ماه آغاز می شود.
ماه محرم 1 شهریور 1399 0:0
  • تعداد رکوردها : 3213