3052رکورد در مدت زمان 0.171ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سیدمرتضی هنرمندی است که سال ها طبیب وار، جریان پر تب و تاب هنر و فرهنگ جهانی را به مثابه نبض جانِ بشریت از منظر گذراند و از این رهگذر تردیدی نداشت که مدت هاست "روح زمین، عصر تازه ای را انتظار می برده است"
معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره با توجه به استمرار شرایط بحرانی و لزوم پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، امکانات غیرحضوری برای دانشجویان فراهم نمود.
معاونت اداری و مالی دانشگاه سوره، طی اطلاعیه ای برنامه فعالیت و ساعت کاری دانشگاه را از تاریخ 23 فروردین ماه تشریح کرد.
معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره طی اطلاعیه مهمی، تصمیمات جدیدی را درخصوص برگزاری جلسات دفاعیه پایان نامه اعلام کرد.
دکتر علی آهون منش دبیرکل اتحادیه دانشگاه ها و موسسه های غیرانتفاعی کشور، طی ارسال نامه ای به دانشگاه ها و موسسه های غیرانتفاعی، خواستار ادامه ترم جاری با برگزاری کلاس های مجازی شد.
شروع کلاس های مجازی 17 فروردین 1399 20:0
شروع کلاس ها ترم دوم ۹۹-۹۸ بصورت مجازی از تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
دکتر محمدمهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه «امور اداری و آموزشی دانشگاه در دوره فاصله گذاری اجتماعی» و همچنین برگزاری کلاس های مجازی این دانشگاه را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها و واحدهای ویژه ابلاغ کرد.
معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره، به منظور پاسخگویی به پرسش دانشجویان درباره حذف ترم جاری، اطلاعیه ای را صادر کرد.
  • تعداد رکوردها : 3052