3100رکورد در مدت زمان 8.455ثانیه
عبارت مورد جستجو :
شورای نظارت بر نشریات دانشگاه سوره، تمامی نشریات فعال در فضاهای مجازی و حقیقی دانشگاه را که از نام و نشان سوره استفاده می نمایند، ملزم به دریافت مجوز از شورای نظارت بر نشریات دانشگاه نمود.
طی حکمی از سوی محمدحسین ساعی رییس دانشگاه سوره، مهدی محمدی به عنوان مدیر گروه صنایع دستی، هنر اسلامی و کتابت و نگارگری منصوب شد.
معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره، طی اطلاعیه ای از دانشجویان، دانش آموختگان، استادان، اعضای هیأت علمی، مدیران و معاونین دانشگاه، به منظور کمک و یاری رساندن به همنوعان در این شرایط بحرانی، دعوت به همیاری نمود.
مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، دسترسی به مقالات علمی فارسی، انگلیسی و عربی و همچنین مقالات نشریات و کنفرانس ها در پایگاه های اطلاعات علمی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری را تا پایان اردیبهشت ۹۹ رایگان اعلام کرد.
معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره طی اطلاعیه ای از دانشجویان، همکاران و استادان مومن و روزه دار، به منظور شرکت در آیین ترتیل قرآن کریم به صورت مجازی، دعوت نمود.
نمایش آثار فرهنگی_هنری دانشجویان و اساتید دانشگاه سوره (نمایشگاه مجازی)
دکتر اصانلو سرپرست و دکتر اکبریان معاون دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره در گفت وگویی با روابط عمومی دانشگاه از روند شکل گیری، چالش ها و موفقیت برگزاری آموزش مجازی در این دانشگاه خبر دادند.
جمعی از دانشجویان دانشگاه سوره جهت تشکر و قدردانی از کادر درمانی بیمارستان امام خمینی(ره)، در این مرکز حضور به هم رساندند.
نشریه رهپویه هنر/ هنرهای تجسمی، پس از بررسی های اولیه و تأییدیه ورود به ارزیابی و رتبه بندی نشریات علمی، توسط کمیسیون نشریات علمی موفق به دریافت گواهی *رتبه علمی* گردید.
دفتر مشاوره و خدمات روانشناسی دانشجویی دانشگاه سوره با همکاری روانشناسان دانشگاه، از طریق تلفن به دانشجویان و خانواده آنها مشاوره و راهنمایی خواهند داد.
  • تعداد رکوردها : 3100