3118رکورد در مدت زمان 6.567ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سومین و آخرین نشست پژوهشی باعنوان «زیست جدید سینمای ایران در دوران کرونا» برگزار شد.
سمیه رمضان ماهی مدیر گروه ارتباط تصویری و تصویرسازی دانشگاه سوره، با تأکید بر لزوم حل مشکلات مربوط به کیفیت اینترنت و نظارت صحیح بر بازار الکترونیک گفت: زمانی که ضرورت استفاده از شبکه های مجازی برای تدریس ایجاد شد، نیاز به موبایل هوشمند، لپ تاپ یا میکروفون وب کم، قلم نوری نیز افزایش یافت که متاسفانه به دلیل نبود نظارت کافی در بازار، عرضه این محصولات با روند رشد صعودی قیمت مواجه شد.
معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره، با همکاری گروه سینمای دانشکده هنر، سومین و آخرین نشست پژوهشی آنلاین با عنوان «زیست جدید سینمای ایران در دوران کرونا» را برگزار می نماید.
واحد انفورماتیک دانشگاه سوره، درباره اعلام وضعیت اینترنت رایگان در سامانه آموزش مجازی، اطلاعیه ای صادر نمود.
نخستین کارگاه مجازی "آشنایی با حوزه های موضوعی مدیریت رسانه جهت انتخاب موضوع پایان نامه" در فضای مجازی دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره برگزار شد.
زمان فعالیت حضوری کتابخانه در دوران کرونا اعلام شد.
دومین نشست پژوهشی باعنوان «زیست جدید سینمای ایران در دوران کرونا» به صورت آنلاین برگزار شد.
پژوهشکده ادبیات تحلیلی و تطبیقی اسرا، در پی تعطیلی دانشگاه ها، گارگاه های کوتاه مدت آموزشی مجازی به صورت رایگان برگزار می نماید.
معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره، با همکاری گروه سینمای دانشکده هنر، دومین نشست پژوهشی آنلاین با عنوان «زیست جدید سینمای ایران در دوران کرونا» را برگزار می نماید.
اولین نشست پژوهشی با عنوان «زیست جدید سینمای ایران در دوران کرونا» به صورت آنلاین برگزار شد.
  • تعداد رکوردها : 3118