3118رکورد در مدت زمان 0.124ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مباهله پیامبر (ص) با مسیحیان نجران، در روز بیست و چهارم ذی الحجّه سال دهم هجری روی داد.
به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره، هیئت محبان الزهرا(س) دانشگاه سوره به مناسبت عید سعید غدیرخم، هدایایی در قالب بسته های فرهنگی و سرگرم کننده به کودکان کار اهدا کرد.
بیست و پنجمین برنامه اینستاگرامی نت گپ کمیسیون ملی یونسکو - ایران روز ٢۴ مرداد ماه به مناسبت روز جهانی جوان با حضور جوانان تاثیرگذار برگزار می شود.
کتاب صوتی «مگیل» از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شد. محسن مطلق در این اثر با نگاهی انسانی به رزمندگانی پرداخته که در جنگ حضور داشتند.
مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «چهل ویکم» از ۱۹ تا ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ به همت نشر صاد و با همکاری سازمان بسیج جامعه زنان کشور برگزار می شود.
دفتر مشاوره و خدمات روانشناسی دانشگاه سوره، طی اطلاعیه ای به دانشجویان و همکاران دانشگاه، از برگزاری کارگاه آموزشی آنلاین در روز دوشنبه 27 مردادماه خبر داد.
نمایش «رویای یک نویسنده» به کارگردانی میثم ترکمند از امروزاجرایش را در تماشاخانه دیوار چهارم آغاز می کند.
جشنواره داستان های کوچک عاشورایی «ده» توسط کانون بانوی فرهنگ با همکاری سایت کاف (کوچک نویسان ایران) برگزار می شود. مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا روز عاشورای امسال تعیین شده است.
کتابخانه عمومی حضرت ولی عصر(عج)؛ اولین کتابخانه عمومی در متروهای جهان، امروز چهارشنبه (۲۲ مرداد ماه) با حضور مسئولین افتتاح می شود.
به همت دانشکده هنر دانشگاه سوره، سلسله نشست های کارگاه های آموزشی و درس گفتارهایی درباره گرافیک متحرک، با حضور استادان برجسته و اعضای سرشناس انجمن طراحان گرافیک متحرک تهران برگزار می شود.
  • تعداد رکوردها : 3118