3257رکورد در مدت زمان 14.53ثانیه
عبارت مورد جستجو :
فرهنگ سرای بهمن برنامه های ویژه دهه اول ماه محرم را با عنوان «سوگواره خمسه» و با تجمع عزاداران آذری مقیم تهران برگزار می کند.
دانشگاه غیرانتفاعی سوره براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته، در تعدادی از رشته های دانشکده معماری و شهرسازی، هنر و فرهنگ و ارتباطات دانشجو جذب کند.
به همت دفتر مشاوره و خدمات روانشناسی دانشگاه سوره، کارگاه آموزشی با عنوان: ارتباط موثر (موانع ارتباطی، نحوه ارتباط گرفتن، مدیریت ارتباط و جرئت ورزی) در تاریخ 27 مردادماه به صورت آنلاین برگزار شد.
وبینار هبیتان با هدف بررسی تجارب معماری خانه های مقرون به صرفه (Affordable) و ایجاد آگاهی و دانش عمومی، ۳۰ مرداد ماه ساعت 19 برگزار می شود.
کتاب « الگوی ارتباط با مخالفان در نظام حکومتی امام علی (علیه السلام) » مورد مطالعه خطبه ها و نامه های نهج البلاغه، در سال 1398 توسط بتول احمدی دانش آموخته رشته تبلیغ و ارتباطات فرهنگی دانشگاه سوره تالیف و منتشر شد.
کتاب گویای «از دیار حبیب»، نوشته سید مهدی شجاعی، با صدای او از سوی انتشارات کتاب نیستان منتشر شد؛ این اثر برشی از واقعه عاشورا است.
براساس مصوبه شورای معاونین، کتابخانه ملی ایران از سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تا اعلام تغییر وضعیت توسط ستاد کرونا، تعطیل است.
سازمان زیباسازی شهر تهران برای طراحی دیوارنگاری جداره های پیشانی و ورودی های جانبی تونل ها فراخوان داد.
داستان «کلاغی که روی منقارش ایستاد» با هدف آموزش و توجه به ارزش های خود و دوری از تقلید کورکورانه از سوی انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شد.
دو مجموعه داستان جدید ایرانی «از پس پرده های مه آلود» و «موج ها و دریاها» توسط نشر نگاه منتشر و راهی بازار نشر شدند.
  • تعداد رکوردها : 3257