3213رکورد در مدت زمان 0.093ثانیه
عبارت مورد جستجو :
فهرست و آدرس نهادهاى علمى، پژوهشی و آموزشى که منابع علمى خود را رایگان در اختیار عموم گذاشته اند تا در دوران قرنطینه اساتید و دانشجویان به منابع مورد نیازشان دسترسى داشته باشند.
کتاب «امامت دوران تحول و نهضت روایت دارایی ها» در ۹۰ صفحه توسط کارگروه مکتب «امام خمینی (ره)» پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم علیه السلام تدوین و به زینت تبع آراسته شده است.
شبکه اینترنتی شمس همزمان با اولین روز ماه محرم و در حرم مطهر عبدالعظیم حسنی علیه السلام افتتاح می شود.
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و سیاست گذاری پژوهشی وزارت علوم تصویب ۴ سند مصوب و راه اندازی کارگروه های اخلاق پژوهشی در وزارتخانه علوم و دانشگاه ها را از اقدامات انجام شده برای مقابله با تخلفات علمی دانست و گفت: برای این منظور علاوه بر تشکیل کارگروه اخلاق پژوهش در وزارت علوم، در دانشگاه ها نیز نسبت به تشکیل این کارگروه اقدام شده است که وظیفه اصلی آن تشخیص تخلفات و انحرافات در امور پژوهشی است.
کتاب «ادبیات شهادت در دهه اول انقلاب اسلامی» به قلم منوچهر اکبری استاد دانشگاه تهران و محمد میرکاظمی توسط انتشارات باغ موزه دفاع مقدس منتشر شده است.
کتاب «مبانی تفسیرنویسی در رسانه» نوشته مراد عنادی و کتایون مصری منتشر شد.
فرهنگ سرای بهمن برنامه های ویژه دهه اول ماه محرم را با عنوان «سوگواره خمسه» و با تجمع عزاداران آذری مقیم تهران برگزار می کند.
دانشگاه غیرانتفاعی سوره براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته، در تعدادی از رشته های دانشکده معماری و شهرسازی، هنر و فرهنگ و ارتباطات دانشجو جذب کند.
به همت دفتر مشاوره و خدمات روانشناسی دانشگاه سوره، کارگاه آموزشی با عنوان: ارتباط موثر (موانع ارتباطی، نحوه ارتباط گرفتن، مدیریت ارتباط و جرئت ورزی) در تاریخ 27 مردادماه به صورت آنلاین برگزار شد.
وبینار هبیتان با هدف بررسی تجارب معماری خانه های مقرون به صرفه (Affordable) و ایجاد آگاهی و دانش عمومی، ۳۰ مرداد ماه ساعت 19 برگزار می شود.
  • تعداد رکوردها : 3213