3122رکورد در مدت زمان 4.321ثانیه
عبارت مورد جستجو :
عرض تسلیت جناب آقای مهران باغبان
همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر شما می توانید شعری در رسای حضرت امیرالمومنین(علیه السلام) را در اینجا بخوانید.
قانون مطبوعات در ایران از زمان پیدایش مفهوم «رسانه» (در دوره حکومت ناصرالدین شاه) توسط مشروطه خواهان تدوین شد و تا سال ١٣٧٩ در پنج مقطع زمانی مختلف دچار تغییر و تحولات اساسی شده است.
خبرنگار ایرانی در راستای دغدغه توسعه بومی ایران باید نسبت به پدیده های ملی، منطقه ای و بین المللی اشراف داشته باشد، جستجوگر باشد و با نگاه خبرنگاری توسعه به طرح ها و برنامه های بخش دولتی و خصوصی نگاه کند.
کتاب «شیوه نامه روزنامه نگاری»تازه ترین اثر مجید رضاییان است که با هدف آموزش دستورالعمل ‎ها و قواعد صحیح روزنامه ‎نگاری، از روز دوشنبه، ۱۳ مرداد ماه در دسترس دانشجویان و علاقه ‎مندان این رشته قرار گرفت.
به مناسبت روز خبرنگار و عید سعید غدیرخم عصر سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ نشست مدیران رسانه با سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با موضوع آغاز مرحله دوم رزمایش «کمک مومنانه» برگزار شد.
روز غدیرخم برترین عیدهای امت من است و آن روزی است که خداوند بزرگ دستور داد، برادرم علی بن ابی طالب را به عنوان پرچمدار امتم منصوب کنم، تا بعد از من مردم توسط او هدایت شوند.
مهلت ثبت نام دوره های تخصصی رشته های معماری، شهرسازی، گرافیک و موشن گرافیک مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه سوره به مدت یک هفته تمدید شد.
نمایش «جوادیه (بیست متری)» به نویسندگی کهبد تاراج و کارگردانی رضا بهرامی از روز پنجشنبه شانزدهم مرداد ماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.
کنسرت آنلاین کیهان کلهر امروز، مورخ ١۵ مرداد ماه در صفحات مجازی رسمی این هنرمند برگزار می شود.
  • تعداد رکوردها : 3122