3122رکورد در مدت زمان 0.171ثانیه
عبارت مورد جستجو :
عید غدیر نه تنها به عنوان واقعه ای تاریخی، بلکه باید آن را روز اسلام خواند چرا که در این روز خداوند فرمود «الیوم اکملت لکم دینکم واتممت علیکم نعمتی و رضیت لکم الاسلام دینا» و پیامبر(ص) و ائمه اطهار(ع) بر بزرگداشت و شادمانی در این روز تأکید کردند.
شماره ششم فصلنامه علمی رهپویه هنر/ هنرهای تجسمی مورد تایید وزارت علوم به همت دانشگاه سوره با مقالاتی در موضوعات مرتبط با هنرهای تجسمی چاپ شد.
عید غدیر از بزرگترین عید های شیعیان است. در هجدهم ذی الحجه سال دهم هجری، پیامبر (ص) در حجه الوداع با نازل شدن آیه تبلیغ به فرمان خداوند امام علی (ع) را به جانشینی خود برگزید و هزاران نفر در این ماجرای بزرگ حضور داشتند
روابط عمومی دانشکده فرهنگ و ارتباطات سوره - وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (دوشنبه) در برنامه ای آنلاین در دانشکده مطالعات تهران سخنرانی می کند
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با هدف به کارگیری نیروهای متخصص در دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر کشور جهت بهره مندی در امور پژوهشی دعوت به همکاری می نماید.
دانشگاه سوره به منظور اطلاع و آشنایی دانشجویان،اساتید و پژوهشگران از مجلات علمی معتبر در رشته های هنر،معماری و ارتباطات لیستی را براساس امتیاز و ارزیابی وزارت علوم تهیه کرده است.
دورکاری بخش آموزش و اداری دانشگاه سوره، تا ۱۷ مردادماه تمدید شد.
کنفرانس ملی معماری، عمران، شهرسازی و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب در راستای رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد بیانیه گام دوم انقلاب، تلاش در راستای اجرایی سازی این بیانیه در حوزه هنر، معماری، شهرسازی و عمران و ارتقای هویت اسلامی و در راستای ارتقای کیفیت و رفع معضلات حوزه های مرتبط با رویکرد بیانیه گام دوم انقلاب طراحی و برگزار خواهد گردید.
با توجه به شیوع ویروس کرونا، همایش در این دوره بصورت وبینار در مورخ 30 مرداد ماه 1399برگزار خواهد شد.
هفتم ماه ذی الحجه برابر با سالروز شهادت پنجمین اختر تابناک آسمان ولایت حضرت امام محمدباقر(علیه السلام) است.
  • تعداد رکوردها : 3122