3118رکورد در مدت زمان 8.595ثانیه
عبارت مورد جستجو :
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با هدف به کارگیری نیروهای متخصص در دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر کشور جهت بهره مندی در امور پژوهشی دعوت به همکاری می نماید.
دانشگاه سوره به منظور اطلاع و آشنایی دانشجویان،اساتید و پژوهشگران از مجلات علمی معتبر در رشته های هنر،معماری و ارتباطات لیستی را براساس امتیاز و ارزیابی وزارت علوم تهیه کرده است.
دورکاری بخش آموزش و اداری دانشگاه سوره، تا ۱۷ مردادماه تمدید شد.
کنفرانس ملی معماری، عمران، شهرسازی و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب در راستای رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد بیانیه گام دوم انقلاب، تلاش در راستای اجرایی سازی این بیانیه در حوزه هنر، معماری، شهرسازی و عمران و ارتقای هویت اسلامی و در راستای ارتقای کیفیت و رفع معضلات حوزه های مرتبط با رویکرد بیانیه گام دوم انقلاب طراحی و برگزار خواهد گردید.
با توجه به شیوع ویروس کرونا، همایش در این دوره بصورت وبینار در مورخ 30 مرداد ماه 1399برگزار خواهد شد.
هفتم ماه ذی الحجه برابر با سالروز شهادت پنجمین اختر تابناک آسمان ولایت حضرت امام محمدباقر(علیه السلام) است.
امیدعلی مسعودی، عضو هیأت علمی دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره، با بیان اینکه خبرنگاران از طریق فضای مجازی می توانند در خانه کارهایشان را انجام دهند، به مدیران رسانه ها توصیه می کند که در شرایط بحران کرونا تا جای ممکن شرایط دورکاری را برای خبرنگاران فراهم کنند.
کارگاه های تابستانه در راستای ایفای نقش خود در زمینه توسعه پژوهش و فناوری برای اعضای هیات علمی،پژوهشگران و دانشجویان برگزار می شود.
سامانه پرسش ساز (پرسا) در جهت آسان سازی فرایند پژوهش توسط پژوهشگاه ایرانداک راه اندازی و در دسترس همه پژوهشگران کشور قرار گرفت.
جلسه شورای آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشکده فرهنگ و ارتباطات در تاریخ 28 تیرماه 1399 در ساعت 8 تا 12 در اتاق مجازی شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده فرهنگ و ارتباطات با حضور اعضا تشکیل شد.
  • تعداد رکوردها : 3118