3257رکورد در مدت زمان 10.51ثانیه
عبارت مورد جستجو :
محمدحسین ساعی رییس دانشگاه سوره در اولین روز سال تحصیلی 1400-1399 خطاب به استادان، دانشجویان و کادر آموزشی و اداری دانشگاه پیام صادر کرد.
امروزه مسئولیت اجتماعی در حالی کلیدواژه اصلی انتشار محتوا به شمار می رود که برخی از کاربران فضای مجازی و شهروندخبرنگاران با بازنشر محتوای جعلی رسانه های معاند و صاحبان قدرت، ناامیدی را در سطوح مختلف جامعه تزریق می کنند.
استاد ارتباطات و روزنامه نگاری، گفت: مسئله ای که امروز آن را فراموش کرده ایم این است که وسایل ارتباطی نوینی که در اختیار انسان قرار گرفته یک ابزار هستند نه اسباب انتقام جویی.
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی موسسه کتاب و ادبیات ایران را به عنوان مسئول برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران تعیین کرد.
فراخوان پژوهشی سازمان سینمایی، با هدف ارتقای آثار سینمایی در سطح ملی و بین المللی، مسئله یابیِ دقیق و گره گشایی از مشکلات فعلی، منتشر می شود.
رئیس هیئت مدیره انجمن سواد رسانه ای ایران پیشنهاد تصویب قانونی جامع برای سامان دهی به فضای مجازی کشور را مطرح کرد.
فیلم سینمایی «جنایت بی دقت» به کارگردانی شهرام مکری دانش آموخته دانشگاه سوره، جایزه بهترین فیلمنامه اورژینال را از منتقدان مستقل در حاشیه جشنواره ونیز دریافت کرد.
پژوهشکده مطالعات ترجمه دانشگاه علامه طباطبائی با همکاری بخش فرهنگی سفارت فرانسه در تهران وبینار ها و میزگرد های آنلاینی را به مناسبت «روز جهانی ترجمه» برگزار می کند.
بیشتر غلط هایی که در نوشته های امروز ما دیده می شوند، تحت تأثیر ترجمه در زبان فارسی ایجاد شده اند.
نشست تخصصی «زبان فارسی در گسترۀ گیتی» یک شنبه (۲۳ شهریورماه) در سرای اهل قلم به صورت مجازی بررسی می شود.
  • تعداد رکوردها : 3257