3049رکورد در مدت زمان 0.109ثانیه
عبارت مورد جستجو :
دکتر علی آهون منش دبیرکل اتحادیه دانشگاه ها و موسسه های غیرانتفاعی کشور، طی ارسال نامه ای به دانشگاه ها و موسسه های غیرانتفاعی، خواستار ادامه ترم جاری با برگزاری کلاس های مجازی شد.
شروع کلاس های مجازی 17 فروردین 1399 20:0
شروع کلاس ها ترم دوم ۹۹-۹۸ بصورت مجازی از تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
دکتر محمدمهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه «امور اداری و آموزشی دانشگاه در دوره فاصله گذاری اجتماعی» و همچنین برگزاری کلاس های مجازی این دانشگاه را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها و واحدهای ویژه ابلاغ کرد.
معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره، به منظور پاسخگویی به پرسش دانشجویان درباره حذف ترم جاری، اطلاعیه ای را صادر کرد.
امیدعلی مسعودی گفت: امروز بیشتر روزنامه های ما داری وب سایت هستند و تولیداتشان به راحتی در فضای اینترنت در دسترس است به علاوه اتفاقی چون تعطیلی موقت چاپ کاغذی روزنامه ها، جزو ضرورت ها است و مگر می شود کار دیگری کرد.
معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره به منظور برگزاری کلاس های مجازی دانشگاه برای دروس نظری اطلاعیه ای صادر کرد.
معاونت دانجویی و فرهنگی دانشگاه سوره، با انتشار اطلاعیه ای مبنی بر فعالیت هایی در جهت مبارزه با ویروس کرونا، از دانشجویان، همکاران، استادان مدعو و اعضای هیأت علمی دعوت به عمل آورده است.
معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره طی اطلاعیه مهمی تصمیمات اخذ شده در خصوص تشکیل کلاسهای جبرانی دانشگاه بابت تعطیلی هفته های پایانی سال گذشته را اعلام کرد
همکاران هیأت علمی، روسای دانشکده ها و مدیران گروه های آموزشی به نمایندگی از طرف حدود ۵٠٠ نفر استادان مدعو دانشگاه، از دکتر محمدحسین ساعی رییس دانشگاه، طی نامه ای تقدیر و تشکر کردند.
  • تعداد رکوردها : 3049