3257رکورد در مدت زمان 0.171ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رمان «دوران کوران» نوشته سیدحسام االدین رایگانی برای چهارمین بار توسط انتشارات کتابستان معرفت به چاپ رسید.
همزمان با فرا رسیدن سالروز هفدهم شهریور برنامه های متنوع در فضای مجازی از جمله نمایشگاه عکس، نشست تخصصی و روایتگری تاریخی از سوی فرهنگسرای سرو برگزار می شود.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره به بیان توضیحاتی درباره زمان انتخاب واحد و شروع سال تحصیلی جدید در این دانشگاه پرداخت.
کتاب گویای «شماره پنج»، روایتی از نقش زنان در مقاومت آبادان در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.
ششمین جشنواره خاتم با موضوع داستان و روایت داستانی با الهام از ویژگی های شخصیتی و سیره حضرت رسول اکرم (ص) برگزار می شود.
مسئول برگزاری دوره اسلام ناب خواهران گفت: دوره اسلام ناب یک دوره معرفتی-تشکیلاتی است که برای مخاطب تشکل های دانشجویی با هدف ارتقای سطح تشکل های دانشجویی برگزار می شود.
وبینار علمی «جایگاه کلان داده ها در مدیریت کلان» در ادامۀ سلسله نشست های علمیِ مؤسسه ایران نالج، توسط دکتر محمد اخلاقی برگزار می شود.
«جشنواره تئاتر وقفه» راه‎حل دانش‎جویان دانشگاه سوره، برای جاری کردن دوباره تئاتر در زندگی و ارتباط جهان ذهنی و درونی دانشجویان این رشته با یکدیگر در این ایام پر بیم و امید کرونا است.
رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره گفت: مجوز راه اندازی دو رشته روزنامه نگاری و حقوق ارتباطات در مقطع کارشناسی ارشد به دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره داده شده است.
شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، در نظر دارد با همکاری کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران، «مسابقه معماری و طراحی شهری» را برگزار کند.
  • تعداد رکوردها : 3257