کد خبر : 259630
تاریخ انتشار : 1 مهر 1398 9:19
تعداد بازدید : 662

دعوت به همکاری با دانشگاه سوره در زمینه نشر کتاب

معاونت پژوهشی دانشگاه سوره در نظر دارد اقدام به چاپ و انتشار کتب تألیفی و ترجمه ای در زمینه های هنر، هنر اسلامی و هنر ایران و از مؤلفان و مترجمان این حوزه با در نظر گرفتن سیاست های زیر حمایت نماید.
  
معاونت پژوهشی دانشگاه سوره در نظر دارد اقدام به چاپ و انتشار کتب تألیفی و ترجمه ای در زمینه های هنر، هنر اسلامی و هنر ایران و از مؤلفان و مترجمان این حوزه با در نظر گرفتن سیاست های زیر حمایت نماید، لذا بدین وسیله از پژوهشگران و علاقه مندان دعوت می شود آثار (ترجمه و تألیف) مرتبط را به معاونت پژوهشی دانشگاه ارسال نمایند.
زمینه ها، سیاست ها و اولویت های انتشار
حوزه های هنر، معماری و علوم اجتماعی به صورت تخصصی محور فعالیت قرار دارد؛ لیکن انتشارات دانشگاه سوره آماده انتشار کتب علمی، اعم از تألیف، تصنیف و ترجمه در تمامی دروس مرتبط است. الویت و ملاک انتشار  آثار به شرح ذیل است:
- کتب درسی یا آثاری که ظرفیت تبدیل شدن به کتاب درسی را داشته باشد.
- مرتبط با دروس رشته های دایر در دانشگاه باشد.
- کتاب هایی که تمامی یا بخشی از آن در راستای احیای تفکر دینی در فرهنگ و هنر و ترویج ارزش های انقلاب اسلامی به وسیله هنر باشد.
- کتاب های پژوهشی حاصل از تحقیقات صاحب اثر که حاوی یافته های نوین باشد.
- ترجمه کتاب های خارجی مرتبط باهنر و فلسفه هنر ایرانی، هنر اسلامی و هنر جهان اسلام که توسط انتشارات دانشگاه های معتبر منتشر شده باشد و تاریخ انتشار آن جدید باشد.
ضمناً تمامی آثار ارسالی برابر رویه های معمول در انتشارات دانشگاهی مراحل داوری علمی را طی می نماید.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به شیوه نامه انتشارات کتاب دانشگاه سوره مراجعه نمایند. (اینجا را کلیک کنید)


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :