کد خبر : 216673
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1396 9:13
تعداد بازدید : 1538

افتخاری دیگر برای دانشگاه سوره

آقایان محمدحسین مهدویان، میلاد و سجاد ستوده نیا از دانش آموخته گان رشته ی سینمای دانشگاه سوره جزو برگزیدگان ششمین جشنواره فیلم شهر شدند.
 مراسم اختتامیه ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر شنبه شب ۱۴ مرداد ماه با معرفی برگزیدگان این رویداد سینمایی در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.
جمشید مشایخی، محمود صلاحی، محمود کلاری، احمدرضا اسعدی، سیاوش حقیقی، هادی مقدم دوست، منوچهر محمدی، حسین مسافرآستانه، مسعود فروتن، محمود عبدالحسینی، سید محمود رضوی و ... از جمله افرادی بودند که در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره فیلم شهر حضور داشتند.
درابتدای این مراسم که با تلاوت قرآن مجید و سرود ملی کشورمان همراه بود تیزری از برخی فیلم های شرکت کننده و نحوه فعالیت های ستاد اجرایی در این دوره از جشنواره برای مخاطبان در سالن پخش شد.
سید علی احمدی دبیر ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر در این بخش از برنامه ضمن قدردانی از هنرمندان شرکت کننده گفت: هم جشنواره پنجم هم جشنواره ششم با وجوه پرداخت شده توسط مردم در پردیس های تهران طراحی و برگزار شده است و امیدوارم این جشنواره برای شما شهروندان و هنرمندان بماند.
پس از صحبت های احمدی، فرزاد حسنی از مخاطبان حاضر در سالن خواست تا برای شادی روح ناصر فرهودی و آیت الله مروارید صلواتی قرائت کنند.
در ادامه مراسم جوایز جشنواره اهدا شد که در بخش فیلم های سینمایی- بهترین کارگردانی محمدحسین مهدویان برای کارگردانی فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز». محمدحسین مهدویان پس از دریافت جایزه خود عنوان کرد: خیلی خوشحالم که نامم کنار دوستانی که قطعا شایستگی دریافت این جایزه را داشتند، آمد اما تشکر من از محمود رضوی است که نقشش در این فیلم بسیار بیشتر از من بود.
در بخش فیلم های کوتاه و نیمه بلند داستانی - بهترین دستاورد فنی یا هنری هم به آقایان میلاد و سجاد ستوده نیا از دانش آموختگان رشته ی سینمای دانشگاه سوره برای فیلم «بیماری» رسید. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :