کد خبر : 241098
تاریخ انتشار : 10 تیر 1397 15:48
تعداد بازدید : 696

معرفی هیات داوران جشنواره سایه

معرفی هیات داوری بخش “فیلم نامه” و “مستند” دوازدهمین جشنواره ملی-دانشجویی فیلم کوتاه سایه.
فریدون جیرانی، بهروز افخمی و شادمهر راستین، ۳۴ فیلمنامه راه یافته به بخش مسابقه جشنواره را داوری می کنند. مسابقه فیلمنامه نویسی یکی از بخش های جشنواره سایه است که از دوره های پیشین بصورت ملی برگزار می شده است. استقبال علاقمندان در این جشنواره پررنگ  بوده و بنابراین رقابت میان آثار انتخاب شده بسیار فشرده است.
همچنین دکتر علی روحانی، لقمان خالدی و محمود رحمانی ، داوری۱۶ اثر مستند راه یافته به بخش مستند سایه را برعهده خواهند داشت. دکتر علی روحانی عضو هیات علمی دانشگاه و پژوهشگر سینماست و رحمانی و خالدی نیز از مستندسازان مطرح کشور در عرصه ملی و بین الملل محسوب می شوند.

کارگاه فیلمبرداری در روز دوم از جشنواره سایه
کارگاه فیلم برداری و اصلاح رنگ با حضور فرشاد محمدی و  هوتن حق شناس ، دوشنبه یازدهم تیرماه، ساعت 18در سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای علاقمندان حاضر در جشنواره برگزار خواهد شد. محمدی تاکنون فیلمبرداری فیلم های سینمایی همچون قاتل اهلی، رگ خواب، ما همه با هم هستیم، نیمه شب اتفاق افتاد و 28 فیلم دیگر را در کارنامه دارد.
«هوتن حق شناس» در آثاری همچون «امکان مینا»، «کلاس هنرپیشگی»، «خوابگرد»، «سن پطرزبورگ»، «بدرود بغداد»، «شور شیرین»، «مهتاب روی سکو»، «اژدها وارد می شود»، «فروشنده»، «ابد و یک روز»،  «برف روی کاج ها» به عنوان «ناظر تصحیح رنگ»، «اتالوناژ»، «تصحیح رنگ» حضور داشته است.  

دوازدهمین جشنواره ی ملی-دانشجویی فیلم کوتاه سایه  دانشگاه سوره به دبیری سروش حضرتی نیکو، از تاریخ ۱۰ الی ۱۳ تیر، از ساعت ۱۴ الی ۲۲، در سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان خالد اسلامبولی برگزار می شود.
ورود برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :