کد خبر : 241620
تاریخ انتشار : 24 تیر 1397 7:7
تعداد بازدید : 478

نخستین دوره «مدرسه تابستانی با محوریت فیلم سازی توریستی»

مدرسه ملی سینمای ایران در راستای اجرای طرح توانمندسازی و اشتغال پذیری دانشجویان سینما، نخستین کمپ فیلم سازی خود را از ۲۰ مرداد لغایت ۲ شهریور با میزبانی دانشگاه سوره برگزار می کند.
نخستین فصل از این مدرسه تابستانی با نظر به اهمیت توجه سینما در حوزه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی با محوریت «فیلم سازی توریستی» اجرا خواهد گردید. در طول این دورۀ دو هفته ای، دانشجویان با هدایت و مشاورۀ کارگردانان و سینماگران آشنا با این حوزه، فرآیند عملی تولید فیلم کوتاه خود از ایدۀ اولیه تا اثر نهایی را طی کرده و در پایان دوره نیز به نفرات برگزیده جوایزی به رسم یادبود اهداء خواهد گردید. دانشجویان حاضر در این دوره بنا به مصوبۀ شورای مرکزی طرح توانمند سازی و پس از ارزیابی های صورت گرفته توسط دانشگاه های محل تحصیل، مجوز حضور در دوره را کسب نموده اند.

طرح توانمندسازی و اشتغال پذیری دانشجویان سینما از جمله ماموریت‏ های مهم و اصلی مدرسه ملی سینمای ایران محسوب می ‏شود که از سال گذشته و پس از انعقاد تفاهمنامه همکاری با دانشگاه‏ های تهران، هنر، تربیت مدرس، صدا و سیما، سوره و دانشگاه هنر اصفهان در دست اجرا است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :