معاونت اداری، مالی

معاونت اداری و مالی از جنبه‌های مختلف یاری‌رسان دانشگاه جهت نیل به اهداف عالیه بوده و با عنایت به خودگردان بودن دانشگاه و ضرورت تعادل بخشی به درآمد و هزینه به‌ویژه در سال‌های اخیر و وجود تورم و ضرایب افزایش حقوق سالیانه، حق‌التدریس مدرسان مدعو و همچنین افزایش هزینه‌های جاری و حاملان انرژی و هزینه‌های تعمیر و نگهداری ساختمان‌های اداری و آموزشی و خرید اقلام آموزشی و کمک‌آموزشی از یک‌سو و روند کند و بطئی افزایش شهریه‌ها و ... را ایجاب کرده و رویکرد مدبرانه در تنظیم و اجرائی برنامه‌ها و نظارت و ارزیابی و همچنین افزایش بهره‌وری سازمانی و حذف هزینه‌های غیرضروری با امکان حفظ کیفیت آموزشی و تحقق اهداف فرهنگی مدنظر مؤسس را لازم می‌داند. محدودیت‌های مالی موجب شده تا با به‌کارگیری نیروی انسانی کارآمد و فعال با رویکرد شایسته‌سالاری و همچنین استفاده از حداقل امکانات با بهره‌وری حداکثری و بهبود روش‌ها به‌طور مستمر در دستور کار این معاونت قرار گیرد.

اخبار معاونت اداری، مالی

برای پرداخت شهریه هر ترم، از سامانه گلستان اقدام کنید، بعد از انجام انتخاب واحد مبلغ شهریه شما مشخص می شود، از منوی پرداخت الکترونیک دانشجو اقدام به پرداخت کنید

این شیوه نامه در اجرای فصل ششم آیین نامه اداری و استخدامی دانشگاه به منظور پرداخت وام و ایجاد انگیزش شغلی کارکنان تهیه شده است.

دانلود فایل آموزش

در صورت عدم تسویه حساب مالی و آپلود عکس در پروفایل آموزشی دانشجو قادر به مشاهده و دریافت کارت نمی باشد.