منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

گرافیک

گروه گرافیک از سال 1372 تاکنون با استفاده از امکانات و تجهیزات فنی و هنری برای ترویج فرهنگ و هنر اسلامی به نحو احسن به نیازهای جامعه درزمینه پیام‌رسانی و ارتباط تصویری، آغاز به فعالیت کرد.

دوره‌های آموزشی گروه در دو مقطع پیوسته و ناپیوسته کارشناسی و کارشناسی ارشد با 2 عضو هیأت علمی و به‌طور متوسط در هر نیم سال، حدود 70 نفر استاد مدعو در حال اجرا است.

از امکانات عمده این گروه کارگاه‌های مجهز به کامپیوتر و ویدئوپروژکشن، کارگاه چاپ، حجم سازی و لابراتوار عکاسی است که دانشجویان این رشته در کنار اساتید برجسته و مجرب در بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی و هنری در قالب برگزاری جشنواره، نمایشگاه، کارگاه‌های آموزشی درزمینه گرافیک، چاپ، بسته‌بندی، پوستر، گرافیک محیطی، موشن گرافیک، وب دیزاین و... در طی سال‌های متمادی، موفقیت‌های چشمگیری کسب کرده و جذب در مراکز آموزشی و بازار کارشده‌اند. آموزش نرم‌افزارهای متنوع و به‌روز گرافیکی از قبیل فتوشاپ، ایلوستریتور، ایندیزاین، افترافکت و ... در برنامه درسی این گروه قرار دارد.

از برجسته‌ترین استادان مدعو در گروه ارتباط تصویری می‌توان به استادان بیژن صیفوری، کورش پارسا نژاد، احمدعلی عسلی، شهریار آریا فر، مریم افسر، نظام‌الدین امامی فر، رضا بهمنی، فریبا برو فر، مهرانه جندقی، مهدی حاجی محمدی، روح‌الله دلخانی، مهدی حبیبی، علی زعیم، هادی زکریایی، حسن سروندی، مصطفی علیزادگان، مهدی فاتحی، حسین قازانچایی، جواد میرحسینی، ویدا کریمی، سمر کلهر، ثریا کلبادی نژاد، مزدک کیانی، مهدی مهدیان، فریدون مردانی و مجید ناگی اشاره کرد.