منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

سلامت روان همانند سلامت جسم به مؤلفه‌های گوناگون جسمی و روحی وابسته است. در محیط‌های آموزشی و به‌ویژه دانشگاه‌ها این مسئله دارای اهمیت و حساسیت بیشتری است و این موضوع ضرورت وجود واحدهای مشاوره در دانشگاه‌ها را توجیه می‌کند. به بهانه روز روان‌شناس و مشاور که چندی پیش بود با «دکتر سمیرا کرملو» روان‌شناس بالینی دانشگاه سوره گفت‌وگو کردیم.

مطالعه بیشتر

آیین رونمایی از کتاب «ساختارها و تزئینات چوبی در معماری جهان اسلام» به نویسندگی زنده‌یاد دکتر عبدالکریم عطار زاده (دانشیار دانشکده هنر سوره) در موزه هنرهای معاصر برگزار شد.

مطالعه بیشتر

همزمان با رونمایی از کتاب صنایع‌دستی، خاستگاه‌ها، دگرگونی‌ها و چشم‌اندازها» که توسط انتشارات دانشگاه سوره منتشر شده است، به اطلاع می‌رساند برای تهیه این کتاب می‌توانید از طریق وب‌سایت طاقچه اقدام کنید.

مطالعه بیشتر

رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات سوره با بیان اینکه کشور ازنظر تعداد استاد، دانشجو و مقالات در حوزه‌های علمی رتبه‌های بالایی دارد، گفت: در حوزه علوم انسانی در چهار دهه انقلاب حرکتی که لازم بوده اتفاق نیفتاده و به نظرم دهه پنجم، دهه‌ای است که در حوزه علوم انسانی باید با تأثیر از رشته‌های جدید بتوانیم نظریه‌آفرین باشیم.

مطالعه بیشتر

دانشگاه سوره با همکاری موزه هنرهای معاصر در روز یکشنبه 7 خردادماه 1402 از ساعت 10 از کتاب «صنایع دستی، خاستگاه‌ها، دگرگونی‌ها و چشم‌اندازها» به نویسندگی دکتر مهران هوشیار، انتشارات دانشگاه سوره رونمایی خواهد کرد.

مطالعه بیشتر