منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

اطلاعیه مهم دریافت وام دانشجویی و جزئیات آن در نیمسال دوم منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره جزئیات مهم دریافت وام دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1402 به شرح زیر منتشر شد.

 

قابل‌توجه متقاضیان وام شهریه نیمسال دوم 02-01

لطفاً از تاریخ  1401/12/23  تا 1402/2/5 نسبت به ثبت تقاضای وام خود در پرتال دانشجویی طبق روش زیر اقدام کنید. (این تاریخ منوط به عدم اتمام بودجه است.)

1- مراجعه به سایت refah.swf.ir

2- لازم به ذکر است طبق دستورالعمل اعلامی صندوق رفاه دانشجویان ازاین‌پس دانشجویان جدیدالورود تنها از صندوق رفاه دانشجویان می‌توانند وام دریافت کنند و دیگر نیاز به مراجعه به بانک نیست. دانشجویانی که در نیمسال‌های گذشته از بانک مهر ایران وام دریافت کرده‌اند نیز می‌توانند از طریق بانک، وام دریافت کنند و هم از منابع صندوق با ارائه سند تعهد محضری دریافت وام داشته باشند. (دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد یک ضامن و دوره دکترا دو ضامن موردنیاز است.)

3-  لازم به ذکر است در نیمسال جاری مبلغ وام برای دانشجویان مقطع کارشناسی 15/000/000 ریال و برای دانشجویان کارشناسی ارشد 30/000/000 ریال و برای دانشجویان دوره دکترا 65/000/000 ریال است. این افزایش شامل حال دانشجویان متقاضی وام بانک مهر ایران نمی‌شود.

4- اخذ گواهی کسر از حقوق ضامن در نیمسال جاری الزامی است.

5- با توجه به تغییر در روند ابلاغ بودجه از طرف صندوق رفاه دانشجویان ثبت‌نام در سایت و تحویل برگه سند تعهد الزامی برای گرفتن وام ایجاد نمی‌کند و با توجه به محدودیت سقف پرداخت وام اولویت با دانشجویانی است که زودتر نسبت به ثبت تقاضای وام اقدام می‌کنند.

6- بعد از ثبت مدارک در سامانه فوق‌الذکر نسبت به ارائه اصل مدارک به امور دانشجویی اقدام کنید در غیر این صورت وام درخواستی شما ظرف مدت 24 ساعت از کارتابل کارشناس امور دانشجویی خارج و وام شما پرداخت نخواهد شد.

7- شماره تماس جهت ارتباط با کارشناس جهت رفع ایرادات 66858083-66858017-66676740 داخلی 27

دانلود فایل راهنمای ثبت نام وام

 

راهنمای ثبت و تکمیل اطلاعات

 

راهنمای ورود و ثبت‌نام دانشجو

 

راهنمای درخواست وام و مشاهده پرونده دانشجو

 

راهنمای دریافت دفترچه اقساط و پرداخت بدهی

 

فرم تعهد سند

 

 

 

 

 

 

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهجزئیات مهم درباره دریافت وام دانشجویی

نظر خود را بنویسید