منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

روابط عمومی دانشگاه سوره - دستورالعمل برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی 1402- 1401 اعلام شد.

دانشجوی گرامی! با سلام، ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت، در خصوص امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی 1402-1401، موارد زیر به اطلاع میرسد:

۱- امتحانات پایانی طبق برنامه زمان بندی برای هر درس، در بازه زمانی 1 تیر ماه لغایت 19 تیر ماه 1402 به صورت حضوری برگزار می شود.

 ۲- با توجه به احتمال تغییر ساعت برخی از امتحانات، لازم است دانشجویان عزیز قبل از شروع امتحانات پایانی آخرین تغییرات برنامه زمان بندی امتحانات را از گزارش ۴۲۸ سامانه جامع آموزشی دانشگاه سیستم گلستان مشاهده و طبق آن در آزمون پایانی شرکت کنند.

 ۳- مشاهده روز و ساعت امتحانات پایان ترم دانشجو و صدور مجوز شرکت در آزمون پایانی، منوط به انجام تسویه حساب مالی دانشجو در نیمسال جاری است، لذا مؤكدا یادآور می شود دانشجویان عزیز در اسرع وقت نسبت به تسویه حساب مالی اقدام نمایند

 ۴_ بر اساس مصوبه شورای آموزشی دانشگاه، برای نیمسال دوم سال تحصیلی، تمامی دروس با وضعیت محروم توسط استاد و با غیبت در جلسه امتحان پایانی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد توسط اداره خدمات ماشینی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، حذف آموزشی می شود، بنابراین عدم حضور دانشجو در جلسه امتحان پایانی، به منزله درخواست حذف آموزشی آن درس است.

۵_ در نیمسال جاری، مشروطی دانشجو لحاظ خواهد شد و درس/ دروس نمره دار (حتی نمره صفر) قابل حذف نیست.

۶- ضمن آرزوی حفظ سلامت اخلاقی در برگزاری امتحانات پایانی با همکاری شما دانشجویان عزیز، برخی از مقررات آیین نامه انضباطی دانشجویان را یادآور می شود:

مبادله اطلاعات در جلسه امتحان:

 گیرنده اطلاعات: درج نمره ۲۵/ ۰ در درس مربوط، توبیخ کتبی با درج در پرونده دانشجو

 فرستنده اطلاعات: دادن نمره ۲۵/ ۰ تعلیقی، توبیخ کتبی با درج در پرونده دانشجو

 استفاده از شخص دیگری به جای خود در امتحان:

 دانشجوی اصلی: درج نمره ۲۵/ ۰ در درس مربوط، یک تا دو نیمسال محرومیت از تحصیل

 دانشجوی جایگزین: یک تا دو نیمسال محرومیت از تحصیل

۷_ حداکثر زمان ثبت نهایی نمرات دانشجویان مقطع کارشناسی (قفل نمرات در سامانه جامع آموزشی دانشگاه) توسط اساتید محترم، ۱۰ روز پس از برگزاری امتحان است.

۸_ برای امتحانات حضوری، تزریق حداقل یک نوبت واکسن کرونا الزامی است. دانشجویانی که به هر دلیل موفق به تزریق واکسن نشده اند، لازم است تست منفی PCR به تاریخ حداکثر ۴۸ ساعت قبل از روز امتحان را ارائه نمایند. ضمنا در زمان مراجعه حضوری به دانشگاه برای شرکت در امتحان، همراه داشتن ماسک و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی الزامی است.

داشتن کارت دانشجویی و برگه ورود به جلسه امتحانات الزامی است.

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهاطلاعیه مهم در خصوص برگزاری امتحانات دانشگاه سوره

نظر خود را بنویسید