منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

روابط عمومی دانشگاه سوره - شیوه نامه برگزاری امتحانات پایان نیم سال دوم سال تحصیلی 1402-1401 دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه اعلام شد.

 

امتحانات کلیه دروس اعم از تخصصی، اصلی ، پایه ، عمومی، اختیاری ، پیش نیاز ، تربیت بدنی و ... بر اساس برنامه ریزی گروه برگزار می شود؛ قبل از شروع امتحانات با گروه آموزشی هماهنگ باشید.

2- برای دروسی که امتحان آنها در قالب برنامه ریزی گروه به صورت حضوری است؛ حضور دانشجویان در آن امتحان الزامی است. صرفاً نمرات دریافتی در ارزشیابی های مستمر در طول ترم ملاک قبولی امتحانات حضوری نمی باشد و در صورت عدم شرکت دانشجو در جلسه امتحان پایان نیم سال ، نمره دانشجو صفر ثبت خواهد شد.

3- همراه داشتن کارت دانشجویی و پرینت کارت ورود به جلسه امتحان(گزارش 428) در جلسات امتحان الزامی است.

4- دانشجویان از همراه داشتن اشیاء قیمتی، کیف، تلفن همراه، وسایل الکترونیکی و ... مطابق تاریخ اعلام شده در روز امتحان جداً خودداری فرمایید.

5- امتحانات دروس عمومی و معارف اسلامی در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته به صورت متمرکز در روزهای پنج شنبه و شنبه مطابق تاریخ های اعلام شده برگزار خواهد شد، ضروری است به اطلاعیه های صادره از سوی  گروه عمومی و دانشکده، توجه نمایید.

6- دانشجویان موظف هستند حداکثر 15 دقیقه  قبل از شروع امتحان در محل برگزاری آزمون حاضر باشند. پس از شروع امتحان دانشجویان حق ورود به جلسه امتحان را نخواهند داشت.

7- دانشجویانی که ساعت آزمون دو درس آنها هم زمان است،باید یک روز قبل از آزمون هماهنگی های لازم را با مسئول امتحانات دانشکده به عمل آورند.

8- دانشجویان در صورت غیبت موجه در امتحانات به دلایل مختلف(پزشکی و غیر پزشکی)، حداکثر تا 3 روز پس از پایان امتحان ، با مراجعه به سامانه آموزشی گلستان ، در صورت وجود مدارک درخواست حذف درس در کمیته غیبت ها را ارائه نمایید.

9- تمامی دانشجویان موظف اند طبق شماره صندلی تعیین شده از سوی اداره آموزش در محل اعلام شده مستقر شوند و عدم توجه دانشجو به شماره صندلی و یا تعویض آن تخلف و غیبت محسوب می شود.

10- کلیه دانشجویان موظف اند قبل از خروج از محل امتحان، لیست حضور و غیاب جلسه امتحانی را امضاء کنند در غیر این صورت غایب محسوب می شوند.

11- رعایت شئونات اسلامی و حجاب در جلسه امتحانات الزامی است.

12- مطابق آیین نامه انضباطی در جلسه آزمون ، دو عنوان تقلب و تخلف از مقررات پیش بینی شده است. مرتکبان موارد مذکور به شورای انضباطی معرفی خواهند شد:

الف) تقلب: استفاده محرز از اطلاعات(مکتوب و غیر مکتوب)، تجهیزات(تلفن همراه، هندزفری و یا هر وسیله الکترونیکی که قابلیت انتقال پیام صوتی یا تصویری داشته باشد)و سایر امکانات دیگر به نحوی که مجاز نباشد، تقلب محسوب می شود ولو اینکه پاسخ های درج شده در پاسخ نامه اشتباه باشد.

ب) تخلف: در صورتی که دانشجو مکتوبات، تجهیزات(تلفن همراه و امکانات بالا را همراه داشته باشد. اما استفاده از آنها محرز نگردد و یا سایر مقررات جلسه آزمون را نقص کند، متخلف شناخته خواهد شد و به شورای انضباطی دانشگاه معرفی خواهد شد.

نکته مهم: همراه داشتن تلفن همراه روشن و سایر تجهیزات در جلسه آزمون که در دسترس و در حال استفاده باشد مصداق تقلب است. باید این وسایل خاموش بوده ودر دسترس نباشد. در غیر این صورت موارد فوق مصداق تخلف از مقررات است.

رعایت کلیه مفاد شیوه نامه فوق الذکر توسط دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی الزامی می باشد.

 

                                                                                                                                                معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهاعلام شیوه نامه برگزاری امتحانات نیم سال دوم

نظر خود را بنویسید