منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

انیمیشن «ما را گناهی نیست» به کارگردانی سحر طرزی، دانش‌آموخته‌ گروه آموزشی کارشناسی ارشد انیمیشن دانشکده‌ هنر دانشگاه سوره، در جشنواره فیلم SWIFF موفق به کسب نامزدی بخش بهترین انیمیشن شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه سوره پویانمایی (انیمیشن) سحر طرزی و ساسان پور معصومی دو دانش‌آموخته رشته انیمیشن دانشکده هنر دانشگاه سوره بانام «ما را گناهی نیست»  در جشنواره فیلم SWIFF موفق به کسب نامزدی بخش بهترین انیمیشن شد. این انیمیشن پروژه‌ پایان‌نامه‌ این دو دانشجو بود و به‌عنوان تهیه‌کننده مشترک و طراح تولید آن را ساخته‌اند.

انیمیشن «ما را گناهی نیست» با بهره‌گیری از عناصر بصری و روایتی خلاقانه و مضامین تفکری که ارائه می‌کند، مخاطبان داخلی و بین‌المللی را در جشنواره‌ها جذب خودکرده است. متن موسیقی این انیمیشن برگرفته از شعری از نصرت رحمانی است. در بخشی از این متن که با مضمون روایت انیمیشن عجین شده، آمده است: «طاعون به‌جای نور از خورشید می‌بارد. ما را گناهی نیست...»

این انیمیشن کوتاه 30 خرداد 1402 در معرض مخاطبان بین‌المللی جشنواره (Student World Impact Film  Festival) ( SWIFF) به نمایش درمی‌آید و اختتامیه این جشنواره 4 تیرماه 1402 برگزار خواهد شد.

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهانیمیشن «ما را گناهی نیست» نامزد بهترین انیمیشن جشنواره SWIFF/ دانشجویان انیمیشن سوره افتخارآفرینی کردند

نظر خود را بنویسید