منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

بیست و دومین کرسی ترویجی با عنوان «راهبردهایی برای احیا و ابقای هویت ایرانی و اسلامی در معماری و شهرسازی معاصر» برگزار می‌شود.  

 به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه سوره به نقل از معاونت پژوهشی بیست و دومین کرسی ترویجی با عنوان «راهبردهایی برای احیا و ابقای هویت ایرانی و اسلامی در معماری و شهرسازی معاصر» به همت دانشکده معماری و شهرسازی و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و همکاری دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می‌شود.

 این کرسی روز سه‌شنبه هفتم شهریورماه 1402 از ساعت 11:00 تا 12:30، به‌صورت حضوری و مجازی در سالن کنفرانس طبقه سوم دانشگاه سوره اجرا شده و حضور برای استادان و دانشجویان رایگان و آزاد است. همچنین به افراد شرکت‌کننده در جلسات کرسی‌های ترویجی گواهی حضور نیز اعطا می‌شود.

 در این نشست دکتر زکیه السادات طباطبایی، استادیار دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره به‌عنوان ارائه‌دهنده؛ دکتر نجمه دشتکی، استادیار دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره به‌عنوان دبیر جلسه و دکتر علیرضا رازقی، دانشیار دانشگاه هنر تهران به‌عنوان ناقد حضور خواهند داشت.  

 هدف از برگزاری «کرسی‌های ترویجی»، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای توسعه و ترویج فرهنگ تولید علم، نوآوری، نظریه‌پردازی، نقد و نظر در حوزه علوم انسانی، هنر و معماری، بسط و گسترش فرهنگ آزاداندیشی، نقد و مناظرات علمی، ایجاد امکان ارائه نظریات، نقدها و مناظره‌ها (برای آن دسته از صاحبان اندیشه که اندیشه‌هایشان مستلزم تکمیل، توسعه یا بازآفرینی است)، گسترش فضای عقلانیت و نهادینه‌سازی فرهنگ تضارب آراء، است.

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهکرسی ترویجی در دانشگاه سوره برگزار می‌شود/ احیا و ابقای هویت ایرانی و اسلامی

نظر خود را بنویسید