منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

بیست و سومین کرسی ترویجی با عنوان « تأویل معماری پسامدرن از منظر نشانه‌شناسی» برگزار می‌شود.

 به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه سوره به نقل از معاونت پژوهشی بیست و سومین کرسی ترویجی با عنوان«تأویل معماری پسامدرن از منظر نشانه‌شناسی» به همت دانشکده معماری و شهرسازی و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و همکاری دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می‌شود.

 این کرسی در روز چهار‌شنبه هشتم شهریورماه 1402 ساعت 9:00 الی 11:00، به شکل حضوری و مجازی در سالن کنفرانس طبقه سوم دانشگاه سوره اجرا می‌شود.

گفتنی است حضور در کرسی ترویجی دانشگاه سوره برای استادان و دانشجویان رایگان و آزاد است. همچنین به افراد شرکت‌کننده در جلسات کرسی‌های ترویجی گواهی حضور نیز اعطا می‌شود.

 در این نشست دکتر امیر مسعود دباغ، استادیار دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره به‌عنوان ارائه‌دهنده؛ مهندس داریوش کسرائی، عضو هیأت علمی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره به‌عنوان دبیر جلسه و دکتر حیدر جهانبخش، دانشیار گروه معماری و شهرسازی دانشگاه پیام نور به‌عنوان ناقد حضور خواهند داشت.

 هدف از برگزاری «کرسی‌های ترویجی»، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای توسعه و ترویج فرهنگ تولید علم، نوآوری، نظریه‌پردازی، نقد و نظر در حوزه علوم انسانی، هنر و معماری، بسط و گسترش فرهنگ آزاداندیشی، نقد و مناظرات علمی، ایجاد امکان ارائه نظریات، نقدها و مناظره‌ها (برای آن دسته از صاحبان اندیشه که اندیشه‌هایشان مستلزم تکمیل، توسعه یا بازآفرینی است)، گسترش فضای عقلانیت و نهادینه‌سازی فرهنگ تضارب آراء است.

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهمعماری پسامدرن از منظر نشانه‌شناسی در کرسی ترویجی دانشگاه سوره بررسی می‌شود

نظر خود را بنویسید