منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

بیست و چهارمین کرسی ترویجی با عنوان «طراحی مدل تولید محتوای فرهنگی برای زنان در فضای مجازی» روز دوشنبه 13شهریورماه 1402 برگزار می‌شود.

 به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه سوره به نقل از معاونت پژوهشی، بیست و چهارمین کرسی ترویجی با عنوان «طراحی مدل تولید محتوای فرهنگی برای زنان در فضای مجازی»، به همت دانشکده فرهنگ و ارتباطات و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و همکاری دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می‌شود.

این کرسی در روز دوشنبه 13شهریورماه 1402 از ساعت 9:30 تا 11:30، به شکل حضوری و مجازی در سالن کنفرانس طبقه سوم دانشگاه سوره اجراشده و حضور برای استادان و دانشجویان رایگان و آزاد است. همچنین به افراد شرکت‌کننده در جلسات کرسی‌های ترویجی گواهی حضور نیز اعطا می‌شود.

 در این نشست دکتر سمیرا خطیب‌زاده استادیار دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره به‌عنوان ارائه‌دهنده؛ دکتر امیدعلی مسعودی دانشیار دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره به‌عنوان دبیر جلسه و ناقد و دکتر محمدصادق نصر الهی دانشیار دانشکده معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق (ع)، به‌عنوان ناقد حضور خواهند داشت.  

 هدف از برگزاری «کرسی‌های ترویجی»، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای توسعه و ترویج فرهنگ تولید علم، نوآوری، نظریه‌پردازی، نقد و نظر در حوزه علوم انسانی، هنر و معماری، بسط و گسترش فرهنگ آزاداندیشی، نقد و مناظرات علمی، ایجاد امکان ارائه نظریات، نقدها و مناظره‌ها (برای آن دسته از صاحبان اندیشه که اندیشه‌هایشان مستلزم تکمیل، توسعه یا بازآفرینی است)، گسترش فضای عقلانیت و نهادینه‌سازی فرهنگ تضارب آراء، است.

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهکرسی ترویجی «تولیدمحتوا برای زنان» در دانشگاه سوره برگزار می‌شود

نظر خود را بنویسید