منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

بیست و ششمین کرسی ترویجی با عنوان «بررسی وضعیت خانواده ایرانی در فضای مجازی: مطالعه صفحات اینستاگرامی با رویکرد روابط والدین با فرزندان» برگزار می‌شود.

 به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه سوره به نقل از معاونت پژوهشی، بیست و ششمین کرسی ترویجی با عنوان «بررسی وضعیت خانواده ایرانی در فضای مجازی: مطالعه صفحات اینستاگرامی با رویکرد روابط والدین با فرزندان»، به همت دانشکده فرهنگ و ارتباطات و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و همکاری دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می‌شود. این کرسی در روز سه شنبه 9 آبان ماه 1402 ساعت 10:00 تا 12:00، به شکل حضوری و مجازی در سالن کنفرانس طبقه سوم دانشگاه سوره اجرا می‌شود و حضور برای استادان و دانشجویان رایگان و آزاد است. همچنین به افراد شرکت کننده در جلسات کرسی های ترویجی گواهی حضور نیز اعطا می شود. 

 در این نشست دکتر سمیرا خطیب زاده استادیار دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره به‌عنوان ارائه‌دهنده، دکتر امیدعلی مسعودی دانشیار دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره به عنوان دبیر جلسه و پروفسور باقر ساروخانی استاد دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره، به‌عنوان ناقد حضور خواهند داشت.

 هدف از برگزاری «کرسی‌های ترویجی»، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای توسعه و ترویج فرهنگ تولید علم، نوآوری، نظریه‌پردازی، نقد و نظر در حوزه علوم انسانی، هنر و معماری، بسط و گسترش فرهنگ آزاداندیشی، نقد و مناظرات علمی، ایجاد امکان ارائه نظریات، نقدها و مناظره‌ها (برای آن دسته از صاحبان اندیشه که اندیشه‌هایشان مستلزم تکمیل، توسعه یا بازآفرینی است)، گسترش فضای عقلانیت و نهادینه‌سازی فرهنگ تضارب آراء، است.

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهبررسی وضعیت خانواده ایرانی در فضای مجازی/ کرسی بیست و ششم برگزار می شود

نظر خود را بنویسید