منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

ششمین پیش‌نشست آینده‌پژوهی با موضوع «هوش مصنوعی و آینده آموزش و پژوهش: مروری بر مفاهیم و چگونگی به‌کارگیری ابزارهای هوشمندسازی شده» در دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره به نقل از معاونت پژوهشی، ششمین پیش‌نشست این همایش با همکاری دانشکده هنر و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، با موضوع «هوش مصنوعی و آینده آموزش و پژوهش: مروری بر مفاهیم و چگونگی به‌کارگیری ابزارهای هوشمندسازی شده» با سخنرانی دکتر محمد حسینی مقدم، عضو هیأت علمی گروه مطالعات آینده‌نگری پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی و با دبیری فرزاد معافی غفاری، عضو هیأت علمی دانشگاه سوره، برگزار خواهد شد.

دومین همایش بزرگ آیند‌ه‌پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار به پشتوانه استادان و متخصصان دانشگاهی و اعضای هیأت‌علمی دانشگاه‌ها و مراکز علمی-پژوهشی معتبر کشور در آذرماه 1402 برگزار می‌شود؛ برای این همایش 15 پیش‌نشست با حمایت معاونت پژوهشی و همراهی سه دانشکده هنر، معماری و شهرسازی و فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره با محورهای تبیین راهکارهایی برای همراهی و حضور دانشگاه و نظام آموزش عالی هنر – معماری – شهرسازی – فرهنگ - ارتباطات و رسانه در چشم‌انداز دانشگاه‌های آینده جهان اسلام پیش‌بینی‌شده است.

گفتنی اینکه این نشست دوشنبه 15 آبان از ساعت 14 تا 16 در سالن کنفرانس دانشگاه سوره واقع در طبقه سوم ساختمان مرکزی برگزار خواهد شد. حضور تمامی استادان، دانشجویان و پژوهشگران در این جلسه، بارعایت قوانین دانشگاهی آزاد و رایگان است و به شرکت‌کنندگان گواهی حضور اعطا می‌شود.

 

 

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورههوش مصنوعی و آینده آموزش و پژوهش در ششمین پیش‌نشست آینده پژوهی بحث می‌شود

نظر خود را بنویسید