منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

بیست و هفتمین کرسی ترویجی با عنوان «پدیدارشناسی ویروس کرونا و سواد رسانه‌ای در ایران» در دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

 به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه سوره به نقل از معاونت پژوهشی بیست و هفتمین کرسی ترویجی با عنوان «پدیدارشناسی ویروس کرونا و سواد رسانه‌ای در ایران»، به همت دانشکده فرهنگ و ارتباطات و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و همکاری دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می‌شود.

در این نشست دکتر امیدعلی مسعودی دانشیار دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره به‌عنوان ارائه‌دهنده، دکتر یوسف خجیر استادیار دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره به‌عنوان دبیر جلسه و دکتر داود نعمتی انارکی دانشیار دانشکده ارتباطات و رسانه دانشگاه صداوسیما، به‌عنوان ناقد حضور خواهند داشت.

این کرسی روز سه‌شنبه ۱۶ آبان ماه 1402 از ساعت 10:00 تا 12:00، به شکل حضوری و مجازی در سالن کنفرانس طبقه سوم دانشگاه سوره اجرا می‌شود و حضور برای استادان و دانشجویان رایگان و آزاد است. همچنین به افراد شرکت‌کننده در جلسات کرسی‌های ترویجی گواهی حضور نیز اعطا می‌شود. 

هدف از برگزاری «کرسی‌های ترویجی»، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای توسعه و ترویج فرهنگ تولید علم، نوآوری، نظریه‌پردازی، نقد و نظر در حوزه علوم انسانی، هنر و معماری، بسط و گسترش فرهنگ آزاداندیشی، نقد و مناظرات علمی، ایجاد امکان ارائه نظریات، نقدها و مناظره‌ها (برای آن دسته از صاحبان اندیشه که اندیشه‌هایشان مستلزم تکمیل، توسعه یا بازآفرینی است)، گسترش فضای عقلانیت و نهادینه‌سازی فرهنگ تضارب آراء، است.

اشتراک در:

کلمات کلیدی: دانشگاه سورهنشست پدیدارشناسی ویروس کرونا و سواد رسانه‌ای برگزار می شود

نظر خود را بنویسید