منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

جستجو بر اساس : اخبار و اطلاعیه های عمومی

روابط‌عمومی دانشگاه سوره- دوره جعبه‌ابزار «مهارت‌های تدریس ویژه استادان هیأت علمی» باهدف آشنایی و توانمندسازی استادان با مفاهیم نوین در یادگیری عمیق، فنون تدریس، ارتباط مؤثر و مدیریت کارآمد و موفق کلاس در دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

مطالعه بیشتر

آینده پژوهی از آن قسم موضوعاتی است که ما را در دست‌یابی به تصویر واضح‌تری از آینده و جهان زیستی بهتر یاری می‌رساند. به این بهانه با «پروفسور باقر ساروخانی» جامعه‌ شناس و استاد دانشگاه سوره گفت‌و‌گو کردیم که در ادامه می‌خوانیم.

مطالعه بیشتر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره به نقل از معاونت پژوهشی بیست و پنجمین کرسی ترویجی دانشگاه سوره به کوشش معاونت پژوهشی دانشگاه، با موضوع «خوانش جوانان از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» روز دوشنبه ۲۷ شهریورماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۳ تا ۱۵ برگزار شد.

مطالعه بیشتر

بیست و سومین کرسی ترویجی دانشگاه سوره با عنوان «تأویل معماری پسامدرن از منظر نشانه‌شناسی» با همکاری دانشکده معماری و شهرسازی و با کوشش معاونت پژوهشی دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

فراخوان ثبت‌نام و ارائه طرح در بیست و پنجمین جشنواره جوان خوارزمی و سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی و دومین جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی تمدید شد.

مطالعه بیشتر

دانشگاه سوره برای ارتباط هرچه نزدیکتر دانشگاه با مخاطبان خود پل ارتباطی سامانه ثبت و پاسخگویی به پیشنهادها، نظرات، شکایات و همچنین بررسی تجهیزات کلاس‌ها و سایر فضاهای دانشگاه را در «سامانه همدلی» ایجاد کرده است.

مطالعه بیشتر