منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

جستجو بر اساس : دانشکده فرهنگ و ارتباطات

بیست و پنجمین کرسی ترویجی با عنوان «خوانش جوانان از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» دوشنبه 27 شهریورماه 1402 ساعت 13:00 تا 15:00، به شکل حضوری و مجازی در سالن کنفرانس دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

مطالعه بیشتر

دکتر امیدعلی مسعودی رئیس دانشکده فرهنگ وارتباطات دانشگاه سوره به عنوان مدرس سواد رسانه ای در اولین همایش سراسری مدیران رسانه‌ای و روابط عمومی‌های قوه قضاییه که با حضور سخنگوی قوه قضاییه برگزار شد به آموزش نکات مهم سوادرسانه ای ویژه مدیران رسانه‌ای و روابط عمومی‌های قوه قضاییه پرداخت.

مطالعه بیشتر

رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره گفت: تلاش ما این بوده که علوم انسانی را منطبق با فرهنگ ایرانی و اسلامی مورد بهره‌برداری قرار دهیم. البته در این زمینه موفقیت‌هایی هم داشته‌ایم اما اصل ماجرا اینجاست که نتوانسته‌ایم بین فرهنگ جامعه خودمان و علوم انسانی، دوستی برقرار کنیم.

مطالعه بیشتر

چندی پیش از رسانه دانشگاه سوره اعلام شد که رشته روابط عمومی گرایش رسانه‌های اجتماعی در مقطع کارشناسی ارشد ایجاد شده و قرار است از سال تحصیلی جدید پذیرای دانشجویان علاقه‌مند باشد. برای پی بردن به اهمیت آموزش‌های روابط‌عمومی و جزئیات بیشتر رشته جدید با «دکتر امید علی مسعودی» عضو هیأت علمی و رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره گفت‌وگو کردیم.

مطالعه بیشتر

دکترمسعودی رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات و عضو هیأت علمی دانشگاه سوره در گفت‌و‌گو با «میز دانشجو» خبرگزاری فارس به توضیح چگونگی ارائه یک پاورپوینت مناسب برای دفاع در دوره دکتری می‌پردازد.

مطالعه بیشتر

رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات سوره با بیان اینکه کشور ازنظر تعداد استاد، دانشجو و مقالات در حوزه‌های علمی رتبه‌های بالایی دارد، گفت: در حوزه علوم انسانی در چهار دهه انقلاب حرکتی که لازم بوده اتفاق نیفتاده و به نظرم دهه پنجم، دهه‌ای است که در حوزه علوم انسانی باید با تأثیر از رشته‌های جدید بتوانیم نظریه‌آفرین باشیم.

مطالعه بیشتر

مدیر اجرایی معاون امور استان‌های انجمن سواد رسانه‌ای ایران از برگزاری نشست تخصصی «مسئله شناسی سواد رسانه‌ای در ایران» در روز پنج‌شنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه دانشگاه سوره با همکاری دانشگاه سوره و ساترا در خبر داد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت هفته ارتباطات، دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره با همکاری معاونت پژوهشی، نشست‌ها و کارگاه‌هایی را با حضور استادان برتر حوزه ارتباطات برگزار می‌کند.

مطالعه بیشتر