منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

جستجو بر اساس : معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره در اطلاعیه‌ای زمان‌بندی مصاحبه حضوری و مدارک موردنیاز معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت کارشناسی ارشد ناپیوسته 1403 دانشگاه سوره را اعلام کرد.

مطالعه بیشتر

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره در اطلاعیه‌ای نحوه پذيرش و مراجعه معرفی‌شدگان چند برابر ظرفيت دانشگاه سوره در آزمون سراسري سال 1403 (کارشناسی ارشد) را اعلام کرد.

مطالعه بیشتر

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره از بررسی صلاحیت داوطلبان متقاضی ورود به دوره کارشناسی پیوسته این دانشگاه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه (فردا و پس فردا) مصادف با 2 و 3 آبان 1402 خبر داد.

مطالعه بیشتر

به اطلاع مي رساند معرفي شدگان رشته های مندرج در جدول بند الف نسبت به ثبت نام اينترنتي و شركت در جلسه مصـاحبه حضـوري (پس از بررسي پرونده الكترونيكي و در صورت تائید) بر اساس بند ب تا خ اقدام کنند:

مطالعه بیشتر

روابط‌عمومی دانشگاه سوره- معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره طی اطلاعیه‌ای (اطلاعیه شماره 1) نحوه پذيرش و مراجعه معرفي‌شدگان چند برابر ظرفيت دانشگاه سوره در آزمون سراسري سال ١٤٠2 (کارشناسی ناپیوسته) را اعلام کرد.

مطالعه بیشتر

پذیرش مقطع کارشناسی 1402 از روز شنبه 18 شهریور آغاز شد و برخی از داوطلبان با پرسش‌هایی روبه‌رو هستند. ازاین‌رو به سراغ معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره رفتیم و سؤالات رایج داوطلبان مقطع کارشناسی سال 1402 را از او پرسیدیم.

مطالعه بیشتر