منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

این روزها گالری آیه دانشگاه سوره میزبان نمایشگاه آثار طراحی دانشجویان گرافیک است. به این بهانه با «طاهره صمدی طاری» استاد درس طراحی و دبیر این نمایشگاه گفت‌وگو کردیم که در ادامه می‌خوانیم.

مطالعه بیشتر

انیمیشن «ما را گناهی نیست» به کارگردانی سحر طرزی، دانش‌آموخته‌ گروه آموزشی کارشناسی ارشد انیمیشن دانشکده‌ هنر دانشگاه سوره، در جشنواره فیلم SWIFF موفق به کسب نامزدی بخش بهترین انیمیشن شد.

مطالعه بیشتر

دانشجویان کلاس «زبان تخصصی در شهرسازی» در نیمسال جاری، چند سند مهم در ارتباط با گفتمان «شهر انسان‌محور» را در همکاری با نهادهای بین‌المللی منتشرکننده آنها، ترجمه کردند تا برای دانشجویان و فعالان حوزه شهری در دسترس قرار گیرد.

مطالعه بیشتر

رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره گفت: تلاش ما این بوده که علوم انسانی را منطبق با فرهنگ ایرانی و اسلامی مورد بهره‌برداری قرار دهیم. البته در این زمینه موفقیت‌هایی هم داشته‌ایم اما اصل ماجرا اینجاست که نتوانسته‌ایم بین فرهنگ جامعه خودمان و علوم انسانی، دوستی برقرار کنیم.

مطالعه بیشتر

مصاحبه دکتری رشته «تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر اسلامی»، «رشته مدیریت رسانه و اطلاعات» و رشته «علوم ارتباطات» در دو دانشکده هنر و دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره در حال برگزاری است.

مطالعه بیشتر

در سومین نشست از مجموعه نشست های هفته صنایع دستی، با حضور استاد «محمدعلی ودود» هنرمند هنرهای چوبی در دانشگاه سوره با همکاری انجمن علمی دانشجویی صنایع‌دستی دانشکده برگزار شد.

مطالعه بیشتر

چندی پیش از رسانه دانشگاه سوره اعلام شد که رشته روابط عمومی گرایش رسانه‌های اجتماعی در مقطع کارشناسی ارشد ایجاد شده و قرار است از سال تحصیلی جدید پذیرای دانشجویان علاقه‌مند باشد. برای پی بردن به اهمیت آموزش‌های روابط‌عمومی و جزئیات بیشتر رشته جدید با «دکتر امید علی مسعودی» عضو هیأت علمی و رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره گفت‌وگو کردیم.

مطالعه بیشتر