منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

«افشین قاسمی» دانش‌آموخته کارشناسی ارشد تئاتر، سالیان درازی است که این مسیر را در پیش‌گرفته است. او علاوه بر اجراهای مختلف دستی بر تدریس تئاتر در دانشگاه سوره دارد و چند اتفاق مهم را با کمک دانشجویان خود رقم‌زده است. به این بهانه با او گفتگو کردیم.

مطالعه بیشتر

بیش از 200 دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه سوره در شهریورماه سال جاری از پایان‌نامه خود دفاع کردند. به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه سوره، دومقطع شهریور و اسفندماه زمان نهایی برای برگزاری جلسات دفاعیه دانشجویان از پایان‌نامه‌های خود است.

مطالعه بیشتر

روابط‌عمومی دانشگاه سوره- دوره جعبه‌ابزار «مهارت‌های تدریس ویژه استادان هیأت علمی» باهدف آشنایی و توانمندسازی استادان با مفاهیم نوین در یادگیری عمیق، فنون تدریس، ارتباط مؤثر و مدیریت کارآمد و موفق کلاس در دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

مطالعه بیشتر

دانشجویان ازجمله گروه‌هایی هستند که به سبب شرایط زیستی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، تحصیلی و خانوادگی همواره تحت تأثیر تنش‌های گوناگون قرار دارند و حضور افراد متخصص در مراکز راهنمایی و مشاوره پاسخی به این نیاز است. در این خصوص با «محمدباقر ثباتی»، روان‌شناس مرکز مشاوره دانشگاه سوره گفت‌وگو کردیم که در ادامه می‌خوانید.

مطالعه بیشتر

آینده پژوهی از آن قسم موضوعاتی است که ما را در دست‌یابی به تصویر واضح‌تری از آینده و جهان زیستی بهتر یاری می‌رساند. به این بهانه با «پروفسور باقر ساروخانی» جامعه‌ شناس و استاد دانشگاه سوره گفت‌و‌گو کردیم که در ادامه می‌خوانیم.

مطالعه بیشتر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره به نقل از معاونت پژوهشی بیست و پنجمین کرسی ترویجی دانشگاه سوره به کوشش معاونت پژوهشی دانشگاه، با موضوع «خوانش جوانان از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» روز دوشنبه ۲۷ شهریورماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۳ تا ۱۵ برگزار شد.

مطالعه بیشتر

چندی قبل اجرای نمایش نقطه‌ویرگول در سالن قشقایی به پایان رسید، نمایشی که به گفته بسیاری از تماشاگران و منتقدان اثر تماشایی و قابل‌تأملی بود. به همین بهانه به سراغ «امیر سفیری» کارگردان این نمایش رفتیم تا جزئیات بیشتر تئاتر نقطه‌ویرگول را از زبان او بشنویم.

مطالعه بیشتر

روابط‌عمومی دانشگاه سوره- معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره طی اطلاعیه‌ای (اطلاعیه شماره 1) نحوه پذيرش و مراجعه معرفي‌شدگان چند برابر ظرفيت دانشگاه سوره در آزمون سراسري سال ١٤٠2 (کارشناسی ناپیوسته) را اعلام کرد.

مطالعه بیشتر