منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

سی و ششمین کرسی ترویجی با عنوان «نحوه بازنمایی جوان مؤمن انقلابی در رسانه ملی (مطالعه موردی سریال تلویزیونی گاندو)» به‌صورت حضوری و مجازی در سالن اجلاس ساختمان مرکزی دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

شهید «سید ابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهوری خدوم و انقلابی که تا آخرین لحظات حیات گران‌سنگ خود در کسوت خدمت به مردم و میهن اسلامی مجاهدت کرد، فرجام زندگی پربار خویش را با شهادت در راه خدا به سرانجام رساند.

مطالعه بیشتر

سرپرست دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره طی حکمی از سوی قائم‌مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، به‌عنوان «عضو کارگروه فرهنگ، ارتباطات و رسانه» در‌ «شورای تحول و ارتقای علوم انسانی» منصوب شد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی "سمپوزیم فلسفه روش‌شناسی در علوم ارتباطات" با حضور جمعی از استادان و دانشجویان دانشکده فرهنگ و ارتباطات سوره و با همکاری معاونت پژوهشی روز چهارشنبه ٢۶ اردیبهشت‌ماه برگزار شد.

مطالعه بیشتر

نشست علمی "آینده رسانه‌های اجتماعی در ایران" با همکاری دانشکده فرهنگ و ارتباطات سوره با پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات به مناسبت روز جهانی ارتباطات با سخنرانی دکتر باقر ساروخانی و دکتر امیدعلی مسعودی و دبیر نشست دکتر یوسف خجیر روز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۰۰ صبح در دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره به‌صورت حضوری و برخط برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی نشست "پروپوزال نویسی" با حضور دکتر "جعفر حسین پور" به همت دانشکده فرهنگ و ارتباطات و با همکاری معاونت پژوهشی روز پنجشنبه 27 اردیبهشت‌ماه 1403 از ساعت 8 تا 10 برگزار شد.

مطالعه بیشتر

دکتر امیدعلی مسعودی استاد ارتباطات و رئیس دانشکده فرهنگ وارتباطات دانشگاه سوره به مناسبت روزجهانی ارتباطات وجامعه اطلاعاتی، در پیامی ضمن برشمردن اهمیت این روزاظهار امیدواری کرد که ایرن اسلامی به سهم مناسب خود از فناوری های جامعه اطلاعاتی دست یابد. متن پیام چنین است:

مطالعه بیشتر

به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی نشست آسیب‌شناسب فرهنگی در ایران با حضور دکتر "مجید رضائیان" به همت دانشکده فرهنگ و ارتباطات و با همکاری معاونت پژوهشی روز دو‌شنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه 1403 از ساعت ۸ تا ۱۰ برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی میزگرد "حقوق ارتباطات در ایران" با حضور دکتر "امیدعلی مسعودی" و دکتر "رحمان سعیدی" به همت دانشکده فرهنگ و ارتباطات و با همکاری معاونت پژوهشی برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی نشست «کارکردهای ارتباطی در هنر معاصر» با حضور دکتر "محمدرضا وحید زاده" به همت دانشکده فرهنگ و ارتباطات و با همکاری معاونت پژوهشی روز دو‌شنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه 1403 از ساعت 10:30 تا 12:30 برگزار شد.

مطالعه بیشتر