منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

درباره معاونت اداری مالی

معاونت اداری و مالی از جنبه‌های مختلف یاری‌رسان دانشگاه جهت نیل به اهداف عالیه بوده و با عنایت به خودگردان بودن دانشگاه و ضرورت تعادل بخشی به درآمد و هزینه به‌ویژه در سال‌های اخیر و وجود تورم و ضرایب افزایش حقوق سالیانه، حق‌التدریس مدرسان مدعو و همچنین افزایش هزینه‌های جاری و حاملان انرژی و هزینه‌های تعمیر و نگهداری ساختمان‌های اداری و آموزشی و خرید اقلام آموزشی و کمک‌آموزشی از یک‌سو و روند کند و بطئی افزایش شهریه‌ها و ... را ایجاب کرده و رویکرد مدبرانه در تنظیم و اجرائی برنامه‌ها و نظارت و ارزیابی و همچنین افزایش بهره‌وری سازمانی و حذف هزینه‌های غیرضروری با امکان حفظ کیفیت آموزشی و تحقق اهداف فرهنگی مدنظر مؤسس را لازم می‌داند. محدودیت‌های مالی موجب شده تا با به‌کارگیری نیروی انسانی کارآمد و فعال با رویکرد شایسته‌سالاری و همچنین استفاده از حداقل امکانات با بهره‌وری حداکثری و بهبود روش‌ها به‌طور مستمر در دستور کار این معاونت قرار گیرد.

 این معاونت در ساختار سازمانی شامل 3 حوزه مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی، مدیریت امورمانی و مدیریت برنامه بودجه و تشکیلات هست.

 نهادهای شورای مدیران، شورای معاونین، کمیسیون معاملات شورای تحول زیر نظر این معاونت مدیریت‌شده و معاون اداری مالی عضو شورای دانشگاه، هیأت رئیسه و حسب مورد و اقتضاء در سایر نهادها عضو است.